reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
GizaS moje wielkie gratulacje!!!! :-D:-) Nie znacie mnie ale cały czas was podczytuje bo in vitro też mnie czeka za jakiś czas. GizaS kochana Tobie szczególnie kibicowawałam ponieważ też mam endometrioze i to bardzo zaawansowaną i Twoja historia daje mi nadzieję :tak:
 
Sham ślub braliśmy 21 lipca 2007 roku:tak: wypij wino za mnie:tak:bo w krótce Twoja stymulacja i pula szczęścia.
Nie dociera do mnie że to się stało, że beta jest inna niż 0. Coś drgnęlo i żeby to rwało 9 miesięcy:sorry2:

Sisi witaj na forum, dla mnie nadzieją na forum ostatnio była Kiki, poszłam w jej ślady czego i Tobie życze. Moja endometrioza jest ukryta i niereaktywna ale ponoć była. Jestem jakiś innym przypadkiem
 
Giza beta wielgaśna mam wrażenie że oba się trzymają mamusi. To pierwsza pozytywna beta na wszystkie próby?:happy2: trzymam dalej kciuki:tak:
 
Giza tak właśnie myślałam, więcej takich cudów potrzeba. Mam nadzieję, że przeczucia mnie nie mylą i wgryzły się oba:-) Co tym razem się zmieniło, masz jakiś pomysł?:happy2:
 
Gizas do 5 razy sztuka :) cudownie kochana , GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Teraz betka za 2 dni i cudzie trwaj 9 miesięcy ;) teraz kochana OSZCZĘDZAJ sie :)
To jeszxze raz przesyłam fluidki ciążowe jak działają :) dziewczyny lapcie ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
Jak pisałam długi protokół był dla mnie lepszy bo chociaż dotrwałam do bety bez plamień a teraz nawet beta wysoka. Przy krótkich stymulacjach czyli 3 pierwsze ivf plamienia od 6-8 dpt. Dodałam infoem, olej lniany i nic co wcześniej:sorry2: no i pierwszy raz miałam lutinus.
Pisałam już do dr. Odpisał że w poniedziełek powtórzyć bete i umowic się na wizytę i że trzymać wszytskie leki bez zmian.
Napisałam że dzis kończy mi się lutinus i czy mogę zamienić na luteinę bo mam z poprzednich stymulacji. Odpowiedział że tak ale mam trzymac dawkę 600 mg na dobę. No na jutro mam luteinę 100 i 200 a od poniedziałku po 12 tabletek bo mam tylko w dawce 50 duże zapasy:tak:

Zapomniałam :sorry2:po raz pierwszy wcinałam ananasa przed i po a także brałam nospę fortę w pierwszych 5-6 dpt, zapobiegawczo dwa razy dziennie. Przeciw skurczom.
 
Ostatnia edycja:
Do góry