reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ojjj GiazSku wiedziałam że ten winiaczek nie dla Ciebie :-) Za to chętnie wypije za tak ładną betkę :tak::tak:
Oczywiście po cichaczu gratki!!!!!!
Beta marzenie :tak: Chyba będą bliźniaki :-):-)

Jeszcze Jo.M przekaże cudne wieści i można ustawiać się w kolejce po sukces. Ojjj zdało by się!!!!

Trzymam kciuuuuuuuuki za Was!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Miałam 5 pełnych stymulacji i jedną przerwaną w 6 ds. Czyli sporo za mną:sorry2:teraz sporo przede mną-od bety do bety, do wizyty, usg, seruszka itd, Ale dziś jestem szczęśliwa. Cofnęłam się trochę na forum i widizałam po betach dziewczyn że moja jak na 11 dpt jest bardzo dobra, oby tylko przyrost był prawdiłowy:sorry2:
 
GizaS- az sie poryczalam ze szczescia!!!! gratuluje kochana.Dla wszystkich niedowiarkow,niedosilkow,dolkowi depresantow...trzeba walczyc,UDA SIE NAM WSZYSTKIM :-):-):-):-):-):-) O matko ale fajowa sobota:-):-):-)
 
A ja mam kolejny problem :zawstydzona/y: nie wiem jak zinterpretować odpowiedź z MZ i proszę Was o pomoc , bo dla mnie jest ona niejednoznaczna . Opisałam ,że zostały mi przerwane dwie stymulacje i z jakich powodów oraz ,że do drugiej stymulacji nie dokupowałam leków ...i pytałam czy można to potraktować jako jedną próbę ,czy niestety dwie i oto odpowiedź :


Szanowna Pani,

Odpowiadając na przekazane drogą elektroniczną pytanie na temat refundacji leków w programie „Program – Leczenie Niepłodności Metodą Zapłodnienia Pozaustrojowego na lata 2013 – 2016”, Departament Matki i Dziecka uprzejmie informuje, że leki w procedurze zapłodnienia pozaustrojowego refundowane są do trzech prób. Liczy się fakt wypisania przez lekarza recepty i jej wykupienia przez Panią, a nie ilość kupionych leków.

I jak to rozumieć? Bo może ja zdurniałam do reszty przy tym wszystkim ...:zawstydzona/y:
 
Jak napisali liczy się fakt wypisania recepty , a ja miałam wypisywaną receptę tylko jedną do pierwszej stymulacji. Do drugiej miałam leki , które zostały po pierwszej
 
reklama
Do góry