reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hess, Olusia - żeby nie było, ja wcale nie polecam tak intensywnej pracy w ciąży. Podróże juz ograniczyłam tylko do Europy. To tylko praca, dziecko jest milion razy ważniejsze. Natomiast z drugiej strony, ciąża to stan fizjologiczny, jeśli nie ma wskazań to nie trzeba leżeć plackiem. Żona mojego prezesa w trzecim miesiącu ciąży przebiegła polmaraton :) Ale nie ma co szaleć, trzeba szanować siebie i dziecko.
 
Czesc dziewczyny ja mam takie pytanie do was bo macie wielką wiedzę i dlatego proszę o pomoc. Miałam robione histeroskopie w czwartek w zeszłym tygodniu doktorka mówiła ze można plamić parę dni tylko ze mi się tak rozkęcilo to plamienie ze wygląda bardziej jak miesiaczka i ciągle trwa więc się trochę martwię czy to normalne jest? Pisałam do lekarki ale mi nieodpisuje może wy mi pomożecie. Dodam ze jestem od początku cyklu na yasminie zostało mi jeszcze 5 tabletek plus mam bez żadnej przerwy wziąść drugie opskowanie żeby akurat po swietach przygotowywać się do criotransferu. Wiec jak wy to miałyscie z tą histeroskopia?
 
finesse - ja też uważam, że jeśli ciążą przebiega prawidłowo i nie ma przeciwwskazan do latania, to czemu nie :) Wiadomo, trzeba uważać i dbać o siebie, ale nie można siedzieć w domu i leżeć plecakiem, jeśli jest wszystko ok. Córka koleżanki mojej mamy pracowała do 8 miesiąca ciąży, bo świetnie sie czuła. Dopiero ze 2 tyg przed porodem poszła na zwolnienie, żeby sie "zrelaksowac".
 
reklama
Do góry