reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kasik36 piękny brzuszek :tak:niech rośnie "do przodu i na boki:";-)

Ewelajna86, milkaa1989
wielgaśnych pęchrzyków, bijących serduszek :-)

lokator udanej pogadanki, żeby pomogło choć troszkę, bo ta walka o dziecko nas naprawdę wyniszcza, ale jest teoria że "cierpienie uszlachetnia":-p

GRUDZIEŃ :

08: ewelajna86 - wizyta pęcherzykowa
08: milkaa1989 - wizyta pęcherzykowa
08: lokator - udana pogadanka

09: inka26 - przygotowanie do criotransferu
10: kate_p7 - usg kontrolne
11: justys8782 - wizyta serduszkowa
11: Asia_77 - podglądanie pęcherzyków
11: Aisa79 - usg kontrolne
12: dorotav - przegląd podwozia
12: sykatynka - przegląd podwozia
15: Olusia - echo serduszek
16: Asia_77 - punkcja
16: GizaS - wizyta kontrolna
16: dorotav - wizyta u genetyka
17: Olusia - podglądanie maluszków
22: kasik36 - wizyta u lekarza prowadzącego
22: calineczkaa - wizyta kwalifikacyjna
22: kikifish - podglądanie pęcherzyków
23: liskka - usg połówkowe
29: liskka - wizyta kontrolna po usg
29: Aisa79 - wizyta u lekarza prowadzącego
kikifish87 - udana stymulacja
Andziulek - stymulacja
inka26 - udany criotransfer

STYCZEŃ

12: Aisa79 - usg połówkowe
Hess - udany embriotransfer
Yplocka1 - udany criotransfer
Solostar - udany criotransfer
dorotav - udana stymulacja
 
Ja również przesyłam mnóstwo fliudków ciążowych dla Was &&&&&&&&&&&&&&& :tak:
Inka nie bierzesz dużo estrofemu, ja brałam 3x1 i dopiero teraz zaczęłam odstawiać.

ciężko mi Was nadrobić. Co prawda wszystkie posty przeczytałam, ale zanim dotarłam do końca, to nie pamiętam co było na początku:)

Kasik, nie przesadzaj, że duży brzuchol, przecież tyle o niego walczyłaś ;-) Super wygladasz i najważniejsze, że maluszek zdrowo rośnie. Tylko mógłby się już tak na pewno ujawnić :)
 
Anulla ja nie przesadzam, widze porownujac z innymi dziewczynami, ze moj jest duzo wiekszy. Ale zeby nie bylo, ze mi to przeszkadza, nie tylko martwie sie, ze to efekt sterydu. Mam nadzieje, ze nie szkodzi mojemu dziecku. Jeszcze 2 dni mam brac po 5 mg a pozniej 5 dni po 2,5 i mam odstawic. Bardzo sie tego boje :(
 
Kasik sliczny brzuszek :tak:


Hess zgodze sie z toba ze jesli jest wszystko dobrze to mozna pracowac nawet do samego porodu, oczywiscie jak nie ma jakis przeciw wskazan,ale jezeli praca tak jak finesee pisze jest w powietrzu, to na latanie nawet gdybym miala zdrowa ciaze bez komplikacji w zyciu bym sie nie zdecydowala !:tak:

Trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty !
:tak:
 
Kasik, ja zauważyłam, że po odstawieniu sterydu zaczęłam normalnie wyglądać, a nie jak królik. Woda którą podeszłam ze mnie zeszła i jest ok. Także jak odstawisz, to też wrócisz do normalnego wygladu, bo wiadomo, że steryd robi swoje. Myślę, że jego odstawienie nie grozi maluszkowi i będzie w porządku. Wiem, że się boisz, bo ja boję się zmniejszać nawet luteinę. Narazie odstawiam estrofem dopiero, bo chyba lekarz bał się wcześniej. A potem pora na lutkę.
 
reklama
Do góry