reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzieki dziewczyny teraz juz jestem spokojna. Teraz juz wiem na czym to polega.

Tola-nie masz mnie co przepraszac. Mozliwe ze dobrze to napisalas tylko jak ja wczoraj nic z tego nie rozumialam to panikowalam. :-D

Kate-nadal mocno trzymam kciuki.

Asia- mnie sie tez wczoraj kolana ugiely w aptece jak za te 14 gonalopeptylow zaplacilam 6,40 . Kazalam jej powtorzyc cene:-) a ja przy placeniu rozmyslalam ile mi kasy zostalo na koncie czy mi starczy kasy na leki a tu taki pozytywny szok
 
reklama
Asia ja mialam puregon w dawce 125 .Stymulacja trwala 9dni.Doktor mowil ze bardzo ladnie sie stymulowalam.Pobrali 10komorek i 6zaplodniili.Wszystkie sie zapoldnily.Wydaje mi sie ze jest ok i cena do tego swietna.Ja wydlalam na stymulke 150zl a moja siostra fakt troche dluzej sie stymulowala bo 12dni i w wiwkszej dawce ale menopurem i wydala prawie 1000 wiec roznica spora.
Kate trzymam kcikuki :)
 
ja nadal nie mam @ zaczyna mnie to wkurzać, kurdę wszystko przez ta wstrętną małpę się przesuwa a myślałam że szybko wrócimy do kolejnego transferu a tu d...ciekawa jestem czy teraz po tym zabiegu może wystąpić owulacja :-/ bezsensu :-(
kochana ja po laparoskopi okres dostalam po 4 tyg i owulacja byla, potwierdzona. Natomiast po laparotomii okres dostalam po 6 tyg i nie wiem czy owu byla czy nie,bo nie sprawdzalam. Ogolnie okres po takich zabiegach powinien pojawic sie do 8 tyg. tam mi mowili w szpitalu.


Kate- trzymam kciuki za prawidlowy przyrost bety i oczywiscie gratuluje ciazy :-)
Za reszte dziewczyn tez oczywiscie trzymam kciuki :tak: Ja wracam do walki luty-marzec, a narazie siedzę w krzakach :blink:


Aaaa, mam do odsprzedania lub do zamiany na inny progesteron CYCLOGEST 400mg.

mnie niestety uczulił a mam jeszcze dwa nowy opakowania, stosuje sie go 2x1. Jakby ktoras chciala to bede pod PW :tak:
 
Ostatnia edycja:
raczej chyba nic z tego nie będzie..
6dpt=9.2
8dpt=32
10dpt=46.7
wiec nie ma nadzieji dziś powinnobyc ok.90
 
reklama
kate niech to szlag trafi ,że sie tak wyrażę brzydko :wściekła/y: Odechciewa się wszystkiego....Z drugiej strony nie najgorsza ta beta , bo były dziewczyny , które w 10 dpt miały podobną i było w porządku. Tylko Twoja trochę mało przyrosła. Tak na logikę , gdybyś robiła dziś pierwszy raz , to byś się cieszyła....wierzę Kochana ,że jeszcze nic straconego....powtórz w poniedziałek :-)

kiki uwierz mi,że ja też byłam w szoku jak wykupywałam receptę na menopur i puregon ...1200 menopuru i 600 puregonu plus dwa opakowania encortonu kosztowało mnie niecałe 320 zł. Kobita w aptece aż zawołała koleżankę żeby pokazać jej jak cena spadła ( nie kupowałam w aptece w klinice tylko u siebie w mieście ) .....z ponad 2000 zł na 300 zł...:szok:
 
Do góry