reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

dorotka sanepid albo kontrola skarbowa bardzo prostuje ludzi:-) powiedz tylko słowo:-)

sykatynka dr Niemoczynski jest moim lekarzem i mimo wszystko bardzo go chwalę, zobaczymy co dalej będzie:-p trzymam kciuki żeby już można było startować:-)
Odpisze później na priv bo mam dzisiaj straszny dzień, dużo złych rzeczy się dzieję:-( nie mam siły..

bunieczek29 ja po tym całym długim protokole miałam pierwszą@ po odstawieniu leków, a później wywoływanie, potem podkrwawianie bo się torbiel zrobiła. Hormony do stymulacji plus hormony ciążowe dadza Ci teraz w kość, poczytaj posty dorotki jej ciało nie chce przyjąć do wiadomości, że kropka już nie ma:-( lepiej idz do lekarza bo nie wiadomo co tam się dzieje, albo Cię uspokoi albo da leki bo może sam organizm sobie nie poradzi.Poza tym przezylas duzy wstrząs wiec daj czasowi czas :-) chyba ze według zaleceń @ musi przyjść już teraz...to wizyta u gina obowiązkowa..:tak:


Dziewczyny jutro trzymajcie kciuki, bo mi się wszystko wali...:-(


GRUDZIEŃ :

06: kate_p7 - trzecia wysoka beta!


08: ewelajna86 - wizyta pęcherzykowa
08: milkaa1989 - wizyta pęcherzykowa
08: lokator - udana pogadanka
09: inka26 - przygotowanie do criotransferu
11: justys8782 - wizyta serduszkowa
11: Asia_77 - podglądanie pęcherzyków
11: Aisa79 - usg kontrolne
12: dorotav - przegląd podwozia
12: sykatynka - przegląd podwozia
16: Asia_77 - punkcja
16: GizaS - wizyta kontrolna
16: dorotav - wizyta u genetyka
17: Agulla84 - wizyta u genetyka
17: Olusia - podglądanie maluszków
22: kasik36 - wizyta u lekarza prowadzącego
22: calineczkaa - wizyta kwalifikacyjna
22: kikifish - podglądanie pęcherzyków
23: liskka - usg połówkowe
29: liskka - wizyta kontrolna po usg
29: Aisa79 - wizyta u lekarza prowadzącego
kikifish87 - udana stymulacja
Andziulek - stymulacja
inka26 - udany criotransfer

STYCZEŃ

12: Aisa79 - usg połówkowe
Hess - udany embriotransfer
Yplocka1 - udany criotransfer
Solostar - udany criotransfer
dorotav - udana stymulacja
 
reklama
kikifish na chłopski rozum, mamy antyki żeby nie było torbieli i z wielu innych względów jak nie owulujesz, potem jest wyciszanie, obniżamy poziom LH,FSH do poziomu kobiet w okresie menopauzy (gonapeptyl) organizm nie produkuję zadnych hormonow które wystymulują pęcherzyki. Potem stymulacja, blokujemy caly czas przysadke organizm sam nie wytwarza hormonow, dlatego podajemy menopur on ma naturalne FSH, to menopur powoduje wzrost pecherzykow, ty jesteś blokowana gonapeptylem, gdyby tak nie było twoje hormony mogly by zaburzyć stymulacje...1 - novum
 
Tola- ja tego protokolu wogole nie rozumie. Na czym on polega. Najgorsze ze nawet orientacyjnie nie moge sie nastawic kiedy bede miec punkcje
Zmartwilo mnie to ze ty dzis bylas w 6ds i bylas na wizycie i usg. Mnie kazal przyjsc jak wezme 13 z 14 gonalopeptylu( 22.12) Czyli dopiero wtedy bede miec usg?

Moglby mi ktos na chlopski rozum wytlumaczyc ten dlugi protokol?

Przepraszam ze tylko o sobie ale zamiast sie cieszyc ze zaczynamy to mam metlik w glowie
Nie źle mnie zrozumiałas. Ja też brałam antyki. Przy 21 tab też zaczełam brać gonapeptyl. Przy 14 dniu brania gonapeptylu zaczełam brac gonal z menopurem. Ja zaczynam liczyc od 1wszego gonalu z menopurem ze to 1ds. Pewnie źle to licze. Sory że Cię w błąd wprowadziłam...:-(
 
Kate trzymam kciuki juz od wczoraj :-)

Kiki już Ci dziewczyny wytłumaczyły na czym polega długi protokół. Ja żałuję ,że nie miałam go wcześniej , bo policystycznych jajników nie mam , ale odkąd pamiętam męczą mnie cysty hormonalne , jak to lekarz określił. W pewnym okresie cyklu pojawiają się ,aby zniknąć wraz z @.

Ciekawa jestem jak to będzie tym razem , bo widzę ,że nieczęsto jest przepisywany menopur z puregonem , raczej z gonalem .

A może ja na biedną wyglądam i lekarka wypisuje mi najtańsze leki , bo puregon kosztuje 3, 2 :confused:
 
reklama
Asia miałam przy 1 stymulacji tylko Puregon w dawce 150j. codziennie, brałam też połówkę Gonapeptylu. Stymulowałam się 11 dni, pobrano mi 21 pęcherzyków, w tym 18 dojrzałych. Więc nie jest ten Puregon taki zły ;)
 
Do góry