reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, możecie mi powiedzieć, czy powinnam coś oprócz kwasu foliowego brać do czasu criotransferu? Teraz przez 10 dni mam brać luteine podjezykowa, w kolejnym cyklu, by wywołać miesiacske przez 10 dni dopochwowa.

Pije olej, jem dużo warzyw. Oprócz tego biorę ciągle Euthyrox na tarczyce. Czy po skończonej stymulacji mogę znowu brać metformax?? Czy może badania popowtarzac na glukozę, insulinę, tarczyce?

Kciukasy za jutrzejsze wizyty!!!!!!! :tak:
 
reklama
kate gratki, kciukasy za ksiazkowy przyrost :) ja bralam acesan (odpowiednik acardu) dosyc dlugo, do jakiegos 12 tc, jutro sprawdze w notatkach i dam Ci znac.

Ewelajna gratki za przyrost :) to normalne, ze masz tam ciasno, wszystko jest takie nabrzmiale, mialam a wlasciwie mam tak samo ;)

Gizas czyli krok do przodu :)
 
Kate, cudownie! po cichu gratuluje !!:tak: ja do tej pory biore aspiryn cardio ( acard ) na p/c kardiolipidowe..

Hess Kochana ....gratuluję licznych jajków
p.gif.pagespeed.ce.1iqzvM-Dj6.gif
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif


Ewelajna86 gratuluje przyrostu bety !:tak:

agulla84 trzymam kciuki za jutro.... !:tak:daj koniecznie znac !


A ja wczoraj bylam na wizycie...wiec maluszki maja sie dobrze... waga powyzej 300 gramow.. maja 10 paluszkow u raczek i nozek, przeplywy tez, wierca sie strasznie, szczegolnie chlopak, rosnie mi akrobata !! :tak:, na usg wychodzi dziewczynka i chlopczyk wiec parke tak sie ciesze..!!:-) mam tez dane odnosnie obwod glowki, brzucha, kosc udowa, ramieniowa... Moja malutka ulozona po lewej stronie, posladkowo , natomiast moj malutki po prawej glowkowo..lozyska mam na tylnej i przedniej scianie...mam skierowanie na echo serduszek, ginek mowil ze on daje skierowanie na takie badania w ciazy blizniaczej..wg usg przeplywy mam dobre...szyjka 3,5 cm... moge troszke wiecej chodzic, ale bez przesady...
 
Ostatnia edycja:
Przepraszam ze tak późno ale miałam kryzys w domu:-p

kasik36 ja zaczęłam brac po 2 tabletki i teraz nie wiem czy mogę zejść na jedną czy lepiej cały czas dwa razy po 1 brać. Czy acard może teraz zaszkodzić?:zawstydzona/y:

Czemu się nie chwalisz ze masz chłopaka:-p gratuluje:-)

Olusia chłopak i dziewczyna, będzie się w domu działo:-)

dorotka poszperam jak trafie to oczywiście, że wyśle:-p ale skoro endokrynolog mówi ze to nie miało znaczenia to chyba wie co mówi..i masz racje pewnie nigdy się nie dowiemy :wściekła/y: mam nadzieje że dziesiejszy dzień w pracy był na 4+ :-)

Agulla84 no i jakie te wyniki kariotypów?? :baffled:

Asia_77 musiałabym poszperać w badaniach odnośnie tego LH, a dzisiaj już nie mam siły więc jak nadal temat będzie otwarty to poszukam jutro, ale ty masz codziennie gonapeptyl mnie oszczędzali bo miałam co drugi dzień i to było za mało:-( bo ty masz gonapeptyl tylko od 4.12 zaczniesz stymulacje??

Aisa79 trzymam kciuki za wizytę i malucha aby rósł zdrowo:-) czekam na info jutro;-)


GRUDZIEŃ

03: Aisa79 - wizyta u genetyka
03: Danii - wysoka beta!

04: Asia_77 - podglądanie pęcherzyków
04: kate_p7 - druga wysoka beta!
05: kikifish87 - wizyta przed stymulacyjna
06: kate_p7 - trzecia wysoka beta!
08: ewelajna86 - wizyta pęcherzykowa
08: milkaa1989 - wizyta pęcherzykowa
08: lokator - udana pogadanka
09: inka26 - przygotowanie do criotransferu
11: justys8782 - wizyta serduszkowa
11: Asia_77 - podglądanie pęcherzyków
16: Asia_77 - punkcja
16: GizaS - wizyta kontrolna
17: Agulla84 - wizyta u genetyka
17: Olusia - podglądanie maluszków
23: liskka - usg połówkowe
29: liskka - wizyta kontrolna po usg
kikifish87 - udana stymulacja
Andziulek - stymulacja
inka26 - udany criotransfer

STYCZEŃ

Yplocka1 - udany criotransfer
Solostar - udany criotransfer
 
Ostatnia edycja:
reklama
Myśle, że koło 14 bedzie coś wiadomo. Nie nastawiam sie, brzuch pobolewa na @, piersi wieczorem nabrzmiałe i bolące a rano juz wcale.
Pewnie jutro bedzie kupa płaczu.
 
Do góry