reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziekuje Ewelajna za odpowiedz :) a skad masz takie info?Twoj lekarz Ci mowil?kiedy masz wizyte?
Kate nie martw sie to poprostu wczesna ciaza jestem pewna ze wszystko oki i za 2dni bedzie pieknu przyrost :)
 
Lilia, a co to jest ten embryo gen i co on robi ?

Migotka, to ile ta homocysteina powinna mieć ? ja dzisiaj odebrałam część wyników:
białko C - 123 (70-140)
antykoagulant toczniowy - ujemny
vit.B12 - 374 (197-866)
kwas foliowy - 18,06 (3,1-17,5)
ca125 - 43,4 (<35,0)
homocysteina - 7,3 (<10,0)
hemoglobina glikowana - 5,6 (<6,0)
cmv igg, igm - ujemna
toxo igg, igm - ujemna
prolaktyna - 23,3 (4,8-23,0)
testosteron - 0,39 (0,06-0,8)

kwasu foliowego biorę 5mg więc pewnie byłoby więcej gdybym nie odstawiła na 4 tygodnie, na resztę wyników czekam, mają być za 2 tygodnie :baffled:

sykatynka, żaden z ginów nie zapisał mi żadnych badań bo uważają, że po pierwszym poronieniu się nie robi, ale ja robię i do tej listy co powyżej napisałam z wynikami zrobiłam jeszcze p.p-kardiolipinie IgG, IgM, p.p.beta 2 glikproteinie IgG, IgM, chlamydię trachomatis IgG, IgM i witaminę D, za cały ten zestaw zapłaciłam 683zł, badania robiłam w szpitalu bo w diagnostyce wyszło mi dwa razy tyle !! więc polecam szukać innych labo. Pozostałe badania z listy co Ci wysłałam będę robić jak zacznie się @. Z tą moją listą byłam u swojego lek rodz niestety nic mi nie mógł zapisać, podzielił mi na specjalistów ale endokrynolog mnie olała, ginekolodzy wiadomo, a do lek od chorób zakaźnych to nie ma szans się dostać, więc robię je sama. Czy do badania cukru i insuliny z obciążeniem trzeba mieć skierowanie czy zrobię je sama ?

kate, w cztery litery Cię zaraz kopnę ;-), no ale rozumiem, sama też nie wierzyłam, ale Ty teraz nie kombinuj z wielkością bety, dobrze wiesz boś sama pisała, że nie liczy się wielkość a odpowiedni zdrowy przyrost !! Za to trzymam kciuki !!

Ewelajna, gratuluję ładnego przyrostu, trzymam kciuki
 
Ostatnia edycja:
Kochane a ja będe namolna i zapytam:-p

Jutro mam wizytę i jest to 9 dzień gonapeptylu , czy estradiol i progesteron powinien się jakoś różnić od wyników sprzed tygodnia ?:confused:
 
dorotka EmbryoGen to podłoże o dużo wyższej zawartości kwasu hialuronowego niż EmbryoGlue które ułatwia implantacje..:-)

No fakt, lepiej było zobaczyć dopiero na 3 weryfikacji wtedy by była duża albo dużo za mała:-p a teraz to nie da się nic wywnioskować :baffled: no dobra czekam i nie narzekam byleby ładnie przyrastała :-p

A co do wyników to chyba wszystko dobrze, zdrowa jak ryba jesteś?? a nie bierzesz cos na tarczyce przypadkiem?



Asia_77 nie powinien moim zdaniem, ale na podstwie LH bada się czy Cię dobrze wyciszyli więc LH jest najważniejsze, bo estradiol od jajek rosnie, prog gdy jakies zawirowania hormonalne i endo zaczyna przyrastać a LH powinnaś mieć jak baba w okresie menopauzy cieszysz się??:-)
 
Ostatnia edycja:
kate, no przypadkiem biorę coś na tarczycę :-D euthyrox mam niedoczynność z graves-basedowym, a co Ci chodzi po głowie ?
 
dorotka mowilaś ze TSH Ci skoczyło? mam nadzieje że dobrze pamiętam... czytałam o tym gdzieś że takie skoki powodują rozchwianie w całym organizmie prg,estr, prolaktyna jeżeli faktycznie tak było to nie wykształciły się odpowiednio narządy i może to było przyczyną..czytałam to gdzieś ale nie mogę teraz znaleźć:-( ale może taka "glupia" rzecz niezauważona przez lekarzy przyczyniła się do tego co się stało..narządy mam na myśli serduszko było słabsze..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dorotka no coś u mnie ta homocysteina jest nie do końca taka jak powinna być, ale też mam inne normy niż Ty przy badaniu. A kwas foliowy u mnie też przedawkowany, ale ja brałam 15 mg więc to pewnie dlatego. Zbieram się właśnie do swojego gina z opieki medycznej, może uda mi się wyprosić badania które potrzebuje do 2 procedury... Jak nie to mam jeszcze jedno podejście jutro :*
 
Do góry