reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

lekarz dzwonił mówił żeby nie "grymasić" jeżeli chodzi o bete...ale nie powiedział ze jest dobrze:-(

kasik36, Olusia o ile pamiętam wy brałyście acard, kiedy się go odstawia??

Asia_77
menopauza pełną gębą będzie a potem dużo jajec:-) ja np.miałam problem z wyciszeniem LH nie chciało spaść..:-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
kate, dobrze pamiętasz, byłam u endokrynologa po poronieniu zapewniała mnie, że na pewno skok tsh nie był powodem straty, wiem tylko że w przypadku kolejnej stymulacji muszę zwiększyć euthyrox o 30% i będę badać poziom hormonu co tydzień. Jak byś przypadkiem znalazła ten wpis to proszę wyślij mi. Co do serduszka to tydzień wcześniej ładnie biło, ja raczej podejrzewam, że to ten cholerny zespół był przyczyną, w końcu pierwszy raz brałam acard i heparynę i pierwszy raz zaskoczyłam, tylko że z powodu żołądka i ostrego uczulenia na fraxi musiałam oba leki odstawić. Coś czuję w kościach, że powodu i tak nie znajdę.
Lekarz na razie nie powie Ci że jest dobrze, to dopiero 2 weryfikacja, beta dopiero zaczęła być produkowana, musisz uzbroić się w wielką cierpliwość i wierzyć że będzie dobrze.

Migotka, powodzenia z wydębieniem skierowań.
 
Dziewczyny są moje wyniki kariotypow :-) wkońcu!!! Jutro wizyta u genetyka o ile będą warunki na drogach by tam wogóle dojechać bo u nas dzisiaj była szklanka na drodze :-( kochane napiszcie mi jak się idzie długim protokolem oprócz antyków bo je biorę teraz między stymulacjami by nie mieć cyst :-/
 
agulla Ja właśnie idę długim protokołem. W 15 dniu brania antyków zaczęłam brać gonapeptyl . Mam brać codziennie 1 ampułkę. A mam ich 20 . Jutro mam wizytę i to będzie 9 dzień jego brania.
Ale różnie mają dziewczyny z tego co pisały
 
Kate ty i te twoje podejście. To jest 6dpt dzień w którym dopiero produkcja HCG się zaczela. Powinnas się cieszyc ze juz jest ciąża. Czekaj cierpliwie. Będzie dobrze. Musi być :-)

Milka te info gdzieś wyczytalam, wypowiedź embrologa a ogólnie moja lekarka tez mi mówiła ze mam nadal brać leki jak bralam. W poniedziałek wszystko ci lekarz powie.nie stresuj się nie potrzeb nie.ja się czuje ok. Praca jestem tak zajęta ze zapominam ze kropek lub kropkivsa ze mną. Czasami zakluje i sobie o nich przypominam. W weekend brzuch mnie trochę bolal ale dziś i wczoraj nic. Bola ,mnie troszkę sutki a pozatym nic. Aaa i mam problemy z wkladaniem lutinusa dopochwowego bo tak "ciasno" się zrobiło. Tez tak masz? :-) i jak ty się czujesz ?
 
Witam
Ja też po wizycie, co prawda nie wiele ona wniosła bo M tylko oddał próbkę do badania kontrolnego czy pozbyliśmy się tej wrednej ureaplasmy:dry:Dr jeszcze nie kontakotował się w sprawie moich dwoch mutacji i jaką wersję heparyny dla mnie. Nie pytałam go czy mam brać acard bo odkąd wynik to i tak biorę na własnę rękę.Mam dwie mutacje w genotypie MTHFR, pierwsza to heterozygotyczna C/T w poliformizmu C677T a druga genotyp A/C poliformimu A1298C. Homocysteinę mam 7,2 umol/L a normy to 5,1-15,40
Wizytę mam na 16 grudnia, ale mam dzwonic 15 czy są już wyniki M. Dr zastanawia sie czy na wyciszenie przysadki zamiast gonapeptylu nie dac mi decpeptylu:baffled:ale nie jestem pewna nazwy. Dr mówił że to jest jedno kucie zamiast co drugi dzień. Decyzje podejmie 16 grudnia jak tylko M nie będzie miał bakterii:tak: Jutro odbieram wynik ANA1 ale jak ANA jest ok to myślę że tu też nie powinno być przykrej niespodzianki:sorry2:

A teraz po kolei:tak:
Kate ogromne gratulacje beta cudowna bo inna niż poniżej 1 lub 0. Coś się dzieje i morulka się zadomawia a tak w nią wątpiłaś. Mocno wierzę ze przysrost bedzie dobry:tak:
Ewelina Tobie też gratuluję pięknego przyrostu, bardzo ładna beta, jeszcze parę dni i zobaczysz i usłyszysz serducho. Spokojnych 9 miesiecy
Lokator witaj:tak: też sie leczymy z M w gyncentrum, przygotowywujemy się u nich do 4 procedury. Ja też jestem zwolennikiem podawania zarodków 3 dniowych bo w naszej sytuacji jest nikła szansa że bąble dotrwają do blastocysty a pod serduchem u nas najlepiej.
Suplementujecie sie z żoną? Większośc z nas bierze różne wspomagacze, jednym pomagają innym nie albo jeszcze nie ale raczej nie zaszkodzą
 
Ewelajna u mnie ciasno to mało powiedziane strasznie się muszę nagimnastykować żeby zaaplikować tą luteine.Staram się robić to delikatnie bo ostatnio miałam kropeczke krwi na tym patyczku i już czarne myśli.Dopiero mąż i siostra mnie przekonali że na pewno się zadrapałam w środku bo to była tylko taka kropeczka.Ogólnie czuję się bardzo dobrze nie czuję w ogóle ,że jestem w ciąży.Piersi mi urosły ale już przed transferem były nabrzmiałe więc to chyba przez luteine.Czasem mnie coś pociągnie w brzuszku i tyle.Chciała bym już zobaczyć na usg bo trudno mi w to uwierzyć.A ty powtarzasz jeszcze bete?kiedy masz wizyte?
 
reklama
Do góry