reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Przykro mi Calineczko... wiem co czujesz, ja jutro dołącze do Ciebie, bo wiem że czarne chmury wiszą nademną :( Wczorajsze plamienie właśnie o tym równiez świadczy :(
 
reklama
Może będzie dobrze kochana, co zrobić.
Eh, odstawiam wkońcu te leki, wizytę mam w poniedziałek i zadecyduje lekarz, kiedy następne podejście.
 
calineczko - no przykro mi, bardzo trzymałam za Ciebie kciuki. A od ilu jest wynik świadczący o ciąży tak w ogóle? Czy nie będziesz powtarzać bety, w terminie kiedy lekarz kazał, czy jak teraz nie wyszło, to już później nie wyjdzie?
 
Nie kochana, jak teraz nie wyszło, to już nie wyjdzie.
No cóż, łudziłam się, że będę szczęściarą, która zajdzie za pierwszym razem.
Wierzę, że Wam się uda;-)
Ten estradiol to nie jest za duży?
 
calineczkaa - do 3 razy sztuka ;-) Co do tych Twoich wyników to się nie znam. BTW - pytałam lekarza na poprzedniej wizycie, że gdyby postanowił anulować stymulację moją, to kiedy było by podejście do kolejnej. Powiedział, że po miesiącu. Myślałam, że to trzeba 3 m-ce czekać. Tzn. fajnie, że tak szybko, ale czy organizm się zregeneruje?!
 
Nie wiem właśnie o co tu tak naprawdę chodzi, o wyrównanie poziomu hormonów?
Kiedy ten estradiol spadnie, jak zaprzestanę teraz brać tego estrofemu po transferze?
Nie chcę sobie biedy napykać, bo też mi Neuberg mówił o m-cu.
Jutro idę na usg tv, niech ginekolog zobaczy stan jajników i śluzówkę.
 
Ostatnia edycja:
Calineczka moim zdaniem stymulacja co cykl do IVF to skok na głęboką wodę ale skoro Twój lekarz nie widzi przeciwskazań... Estradiol wyszedł Ci rzeczywiście bardzo wysoki, progesteron bardzo ładny... szkoda tylko że beta negatywna :(

Kate czekam na wieści jak po transferze!
 
reklama
Calineczko tak mi przykro, bardzo w Ciebie wierzyłam, jednak sny sa na opak. Dobrze, że za miesiąc mozesz zaczynać od nowa.
Trzymaj sie jakos.
 
Do góry