reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Moja beta dzisiaj 226, tez nie taka duża jak na 14dpt ale lekarz gada ze ładnie przyrasta i to się liczy .. Oby tak było.. Az głupio mi się cieszyc widząc tyle nie powodzen ..
 
Tola32 a jaka ty masz mutacje? bo moja kolezanka ma Detekcja polimorfizmu w genie MTHFR A1298 C i ma zmiane A/C gdzie C na czerwono... i zastanawia sie czy ma lykac prewenit intesiv czy nie... i czy ma przyjmowac kwas foliowy dodatkowo... miala miec wizyte u genetyka dzis i wiedziala by co i jak a tak to musi czekac miesiac na kolejna wizyte... co ty bys zrobila?
Hej. Ja mam mutacje genu MTHFR c677T. Tam był opis ogólny co i jak. Zrobiłam te badania co dziewczyny radziły. No i wyniki są takie jak widać, a co to faktycznie znaczy do wyniku co mam z mutacji nie wiem. Też miałam mieć dziś genetyka. Już bym była po. A że tego mojego wyniku z kariotypu nie mam. To jestem w lesie....
 
Tola a lykasz cos?:tak:
Inofem 2xdz po saszetce, B complex 1x 1 tab, Femifertil, ale już kończe i kupie cos innego, Koenzym Q10 300 mg, Magnez, olej lniany, Bromergon
Czytałam że powinno się kw. foliowy zamienić formąmetylowa. Piszą coć o Fraxi i Acardzie. Sama ic nie biore na razie. Zapytam doktorka w pt, a jak nie to na 3.12 mam genetyka. To może te wyniki wkońcu przyjdą
 
calineczkaa to bhcg czy hcg?? bo się nie znam?? co oznacza <2

ehhh babo miałaś robić bhcg, i jak wyszloby ok.2 to mamy nadzieje ze może pozna impalntacja...idz jutro na normalną bhcg bo to jest roznica...bhcg jest czescia składową hcg ale przy pomiarze wczesnej ciąży bhcg jest dokładniejsze...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry