reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

JoM na białko, teraz nie wiem ktore bo ja miałam oba podwyższone dostałam clexane 0,4 do 20tyg ciazy a jak sie ma białka poniżej to dodtaje sie clexane 0,4 i bierze sie do końca ciazy (chyba bo juz sie pogubiłam)i bierze sie je juz przed transferem .
 
reklama
Dorotka
Kciuki za Twojego babelka !
Jest silny i walczy i my w Niego wierzymy :)

Olusia a mialas robiona cytomegalie ? Moja znajoma jak byla w ciąży to ciągle chorowala i lekarz zlecil jej cytomegalie i niestety wyszla jej pozytywna . To badanie jest tak samo ważne jak tokso i inne
 
Lilia, trzymam kciukasy za wysoką betę!:-)
Migotka, mam nadzieję, że tym razem się nie rozczarujesz i ta próba będzie należeć do udanych:-)Zaciskam mocno kciuki:-)
Gos, faktycznie tak jak pisała Sykatynka, anestezjolog spojrzał na te wyniki, ale mam wrażenie, że obsługa w tej klinice, w której ja jestem, odbywa się taśmowo, zero wyjaśnień, skąpe odpowiedzi, zero relacji z pacjentem.
Dorotko, ufam, że Twój bąbel będzie walczył do końca i wszystko pozytywnie się ułoży!
Ja jestem po 3-cim zastrzyku z menopuru, nic mnie nie boli, nie mam żadnych negatywnych reakcji po nim, na ból jajników to chyba za wcześnie?Jutro idę do swojego ginekologa, ale nie związanego z programem, aby zobaczył obraz jajników i zliczył na spokojnie ile jest tych pęcholi, i jaką osiągnęły wielkość:-)Staram się pić, zgodnie z Waszymi zaleceniami, dużo wody niegazowanej, aby uniknąć hiperki:-)W piątek mam mieć USG w klinice i muszę zbadać poziom progesteronu i estradiolu. Lekarz mówił, że punkcja za tydz w poniedziałek, ale nie wiem, czy tak szybko się wystymuluję.
 
Miałam wczoraj problem z zaśnięciem i męczyłam się do 2 przez co dzisiaj ledwo przytomna jestem. W dodatku śniły mi się wszystkie możliwe apokalipsy na dzisiejszy dzień i nie powiem jestem trochę rozbita.
Stres nie odpuszcza.

Aaaaa zabieram 2 śnieżynki więc spokojnie możecie trzymać kciuki za bliźniaki :) szkoda tylko że są to moje ostatnie i najsłabsze zarodki..
 
Migotka, ale wiesz, że nie ma reguły, co do jakości zarodków. Te lepsze się czasem nie przyjmują, te słabsze, tak.
A poza tym to będą dwa zarodki, więc większe szanse są na ciążę.
Wiem, jak się czujesz, bo czasem też mam problemy z zaśnięciem, i potem męczę się cały dzień, bo jestem taka śpiąca.
Ja miałam dwa sny pozytywne z czego jeden dzisiaj, tzn. że z transferu powstała ciąża. A podobno sny są interpretowane na odwót:baffled:
Jeszcze jak wierzyłam w głupie przepowiednie, to byłam u Aidy jasnowidzki, która powiedziała, że w wieku 29 lat będę mamą, widziała córeczkę. Niedawno miałam 30-ste urodziny, a tu nic.
 
Calineczka niestety nie od dziś wiadomo ze invicta to fabryka pieniędzy i to chyba juz bez znaczenia w jakim mieście. Moja koleżanka poszła do lekarza zeby dowiedzieć sie dlaczego nie moze zajść w ciąże, wyszła z gabinetu po 10 minutach i miała wybrac pakiet, ona zielona nie wiedziała o co chodzi , lekarz bez badań , bez monitoringu cyklu stwierdził ze ma wybrac jaki pakiet in vitro chce!!!! To był szok, to dopiero zarabianie pieniędzy na pacjentkach ktore szukają pomocy , wiec to co piszesz to normalna praktyka invicty niestety . Dobrze ze z wyników krwi nie wróży ile ma sie pęcherzyków haha
 
Jo.m - ja czytalam ze obnizone bialko S, swiadczy o niedoborze witaminy K.
Heparyne dostaje sie chyba tylko przy podwyzszonych wynikach , ale nie jestem pewna.
 
Ostatnia edycja:
reklama
No właśnie, myślę, że lekarze pracujący w takiej klinice, powinni wyróżniać się empatią, indywidualnym podejściem do pacjenta, zrozumieniem. A faktycznie, jest to jedna wielka fabryka zarabiania pieniędzy. Powinnam na ostatniej wizycie dostarczyć dokumenty popodpisywane przeze mnie i małża, nie zrobiłam tego, i nawet nikt się one nie upominał:happy:Oczywiście, dam je w piątek, bo nie chcę, aby moje komóreczki dali do adopcji, albo mrozili. Normą są opóźnienia na wizytach. Mało tego, anestezjolog przyjmował mnie w gabinecie, w którym były pozostawione rzeczy innego pacjenta, bo lekarz z tym pacjentem musieli na chwilę gdzieś pójść. A Pani z recepcji powiedziała anestezjologowi, że ten gabinet jest wolny:-DI musieliśmy szybko kończyć moją wizytę. Bałagan nie z tej ziemi. Mam nadzieję, że Ci embriolodzy są ogarnięci.
 
Do góry