reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dorotav nigdy bym się nie spodziewała że po oleju lnianym takie rzeczy będą się ze mną działy. Niestety to alergia. Czwarty dzień nie piję go a w kibelku byłam dziś z 7 razy, nie licząc nocy
 
Milego dnia dziewczyny ;-)

Aisa no w sumie moze byc biegunka no ale faktycznie tyle czasu to dlugo ;-)

A mnie obudzily wymioty :-(
 
Ostatnia edycja:
aisa77 to jakas alergia na olej lniany? czy po prostu po takiej ilości antybiotyku na urea może masz podrzaniona blone śluzową żołądka i tak reagujesz na niego?? a bralas cos osłonowo przy antybiotykach?
 
Witajcie dziewczyny :-)

Lilia a na jakim Ty jesteś etapie? Piszę z tableta i nie mam sygnatur :(

@ już przyszła?? Jak masz takie biegunki to rzeczywiście odstaw olej, bo możesz Sobie tylko zaszkodzić.
Ja czekam na @ i przyplątało mi się lekkie przeziębienie. Walczę z nim sokiem z malin, herbatą z imbirem, miodem i cytryną oraz z mlekiem z masłem i czosnkiem. Na razie gardło przestało boleć, ale mam kaszel. Mam nadzieję, że to nie zaszkodzi…

Następne są JoM i Lilia rozumiemy sie ?!?!?!?!?!!

Chętnie się dostosuję, ale co mi z tego wyjdzie to się zobaczy :-)

maaagdzik – co u Ciebie słychać??
 
Kate_p7 lekarka, ale taka ogólna stwierdziła że to właśnie alergia na olej lniany. Przy doxy brałam tylko tribiotik. Nic więcej. Trochę się martwię. Dziś w nocy byłam w kibelku tylko 2 razy, a od 8ej kolejne 2. Antybiotyku nie biorę już tydzień

Lilia @ ma przyjść w czwartek.
Tydzień jak tylko mi się skończy biegnę na posiew.
Ale kusi mnie aby zrobić jakieś hormony w 2dc. Tylko nie wiem jakie przed crio warto zrobić....
 
Olga, ja przy becie 90 robiłam test z czułością 25 i wyszła tak blada kreska, że chyba tylko moja wyobraźnia ją widziała. Kolejny robiłam przy becie ponad 200 i kreska też była słabo widoczna. Z testami jest różnie i nie zawsze wychodzą na tym etapie, więc spokojnie. Zrób betę i nie rób narazie testów, bo po co się stresować:)
 
reklama
U mnie dzis kolejny test negatywny :( myslicie ze jest sens jeszcze powtorzyc w 14dpt i dopiero dzwonic do kliniki ? Dodam ze mialam transfer wczesnej blastki 1BB
 
Ostatnia edycja:
Do góry