reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
do endo mogę iść w zasadzie w kazdej chwili, powiedział, że jesli ifv sie uda to mam przyjść i przyjmie mnie bez kolejki. Od 10 września biore nowa dawkę euthyroxu, ale chyba jest dla mnie za duza ta dawka.
Za to ten estradiol, taki wielki. Zaczełam sie denerwować przez to. Dobrze, ze wizyta za niecałe 2 godziny.
Z tarczyca trzeba uwazac i czesto sprawdzac. Ja w maju tsh mialam 4.2 ,dostalam euthyrox N 50, w lipcu tsh wyszlo 1.54 a tydzien temu 0.838 i teraz zmniejszylam dawke euthyroxu na N 25. za dwa miesiac mam sprawdzic czy tsh jest ok.
Dziewczyny ktore maja dzis bety i wizyty- trzymam kciuki :tak:
 
Ostatnia edycja:
Agi trzymaj sie!! Strasznie mi przykro.. masz mrozaczki?

Aisa to bralas troszke duze dawki eythyroxu.. ja biore 25 i mialam ostatnio 2, 02 nie wiem czy znow nie za duze troszke... hmm w piatek bede gadac z lekarzem..

Anulla odpoczywam, leze dosc duzo chociaz wstaje do wc na klaczki.. a plamienia wrocily bo mialam troche z nimi spokoju i znow... i juz mam stresa...
 
Mój Boże... Agi79 tak strasznie mi przykro :( czekałam cały dzień na Twoją betę, mocno zaciskałam kciuki...
Strasznie mi przykro. Nie jestem w stanie Cię w żaden sposób pocieszyć... ale wiem jak to boli.
Pamiętam jak zaczęłam krwawić i powtórzyłam betę po 24 godzinach... jednego dnia wynosiła prawie 3 tys a drugiego dnia spadła do 1 tys. Kiedy odbierałam wynik, Pani w laboratorium mi gratulowała a ja przecież wiedziałam, że to nie jest dobra wiadomość bo choć wysokiej bety to było poronienie...Wypłacz się, może to przyniesie Ci ulgę...
Ściskam Cię najmocniej jak potrafię :*

Dorotko za Twoją betę nieustannie trzymam kciuki :*
6 października mam wizytę u mojego doktorka, mam nadzieję że da mi zielone światło do ostatniego transferu...
Trzymajcie kciuki!

Olusia, Kasik, Anulla, Aisa, Genna, moc uścisków dla Waszych Bąbli!
 
Agi, przykro mi bardzo, trzymaj się :-(
Olusia, te powracające plamienia są okropne. Mamy nadzieję, że nie wrócą, a wracają jak bumerang. Mam nadzieję, że to chwilowe u Ciebie i plamienia ustąpią.
Migotka, już trzymam kciuki za ostatniego kropka. Przeważnie ostatnie się przyjmują, więc trzymam kciuki za udany transfer :tak:

dziewczyny miałyście jakieś problemy z niską temperaturą w ciąży? Ja w nocy miałam spadek temp i okropne drgawki z zimna i nie wim co jest. Mierzyłam temp. to mam 35,6 st. trochę mało. Może to zmiany hormonalne? W czwartek zapytam lekarza i mam nadzieję, że z kropkiem jest wszystko ok.
 
reklama
agi79, bardzo mi przykro, trzymaj się kochana :*


PAŹDZIERNIK


01: Ladygodiva - podglądanie przed crio
01: Agulla84 - genetyk

02: Anulla28 - spotkanie z kropkiem
03: Olusia7982 - badania prenatalne
03: liskka - wizyta u prowadzącego gin.

03: Luize - wysoka beta !!
03: dorotav - wysoka beta !!
04: Jazzabell - usg genetyczne

05: Lilu19 - dwie grube krechy na teście !!
06: olga29 - wysoka beta !!
06: Migotka25 - wizyta przed crio
07: Ladygodiva - udany criotransfer
08: kasik36 - wizyta u genetyka
09: kikifish87 - wizyta
09: yplocka1 - wizyta

13: Juhasek87 - wizyta pęcherzykowa
21: inka26 - immunolog

23: gos1512 - podglądanie podczas antyków
Ladygodiva - criotransfer
dlugowlosa - criotransfer

Komóreczka - criotransfer

LISTOPAD

Migotka25 - criotransfer

andzia.m - stymulacja
mmm - wizyta przed stymulacją

Blake - criotransfer
Asia_77 - criotransfer AZ

inka26 - criotransfer
 
Do góry