reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Lolitka szacun za to że miałas siłe walczyc, ale jak widać to zaowocowało :-)
Podziwiam :tak:

Boże jak ja chce wygrać ten ostatni raz tą walkę o dziecko!! Zbieram siły do kolejnej walki!!!
Mocy przybywaj!!!!:-)
 
reklama
Aliria, Agi - bardzo mi przykro:-(

Aisa - super wieści, gratuluję cudnego widoku :-)

Dorotko - przykro mi, że tyle musisz przejść, ale jestem pewna, że już w piątek ten trud zostanie nagrodzony :tak:A ja się czuję normalnie, oprócz tego, że się podziębiłam i cieknie mi z nosa, a czasami brzuch mnie zaboli jak przed okresem. Wiem, że nic nie wiem. Staram się myśleć pozytywnie i betę zrobię w czwartek, a Ty wytrzymasz do piątku?

Olga - a jak tam u Ciebie, kiedy testujesz?
 
Dziewczyny nie straszcie. Przed ciąża miałam 3,33. Czytałam na necie ze powinna byc poniżej 2.5 w 1 trymestrze.
Nic nie wskóram do piątku, pewnie wyśle mnie sie do endo i każe zrobić badania na inne hormony.
 
Olusia7982, mówiła ze wszystko jest ok. To teraz będę sie zamartwiać do piątku. Nie rozumiem tez dlaczego te badania tak późno miałam zlecone, powinnam juz chyba z nimi przyjść na wizytę serduszkowa.
A z drugiej strony koleżanka która chodzi państwowo i jest juz w 14 tyg robiła te badania późno i jeszcze nie dostała wyników badań
Ja wogole jak pisałam wcześniej nie miałam progesteronu ani estadriolu badanego, bete robiłam tylko raz. Jakaś olewka totalna.
:(
 
Ostatnia edycja:
lisska, twoje tsh wskazuje na niedoczynnosc tarczycy. jest za duze. zrob sobie dodatkowo ft3, ft4 i koniecznie przeciwciala. z tym idz do endokrynologa. to i tak bedziesz musiala zrobic a tak juz bedziesz miala na wizyte. aha, nie strasze, spokojnie. po prostu idz i ci da tabletki. i absolutnie nie bierz nic sama!!!! nie w ciazy...
 
luize ja testuje w poniedzialek ale pewnie i tak nie wytrzymam i wczesniej to zrobie,
czuje sie zle bo podobnie jak Ty, tez zalapalam grypsko, no i do tego dzis zauwazylam lekkie plamienia.:-:)-( wiec to chyba nie wyglada dobrze...

dziewczyny ktorym sie nie udalo... przykro mi bardzo!!
 
reklama
Olga - to może być plamienie implementacyjne i wcale nie musi oznaczać nic złego. Trzeba wierzyć w swoje maleństwa. Trzymam za Was kciuki :-) Mnie męczy straszny katar i niestety nie mogę wziąć wolnego :-(
 
Do góry