reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
agi nie wiem co powiedziec, tak bardzo mi przykro :( Trzymaj sie jakos ...

Ja tak na szybko bo po wizycie mielismy isc do kina ale glod zwyciezyl i wyladowalismy w restauracji chinskiej. Z dzidziusiem (tak mowi moj doktor) wszystko ok, ma juz ponad 7 cm, serduszko bije 164 i stal na glowie ;) Jest duze prawdopodobienstwo, ze to bedzie chlopczyk bo cos sterczalo miedzy nogami ale doktorek mowi, ze na tym etapie moze to byc lechtaczka wiec nie ma sie co nastawiac. Dzisiaj Dzien Chlopaka wiec bylby niezly prezent dla M :) Kolejna wizyta 30 pazdziernika. Mam zaczac odstawiac sukcesywnie lutke bo dzidziusiowi nie jest juz potrzebna. Acesan i clexane mam odstawic od dzisiaj ale ja najpierw odstawie acesan a clexane mam jeszcze 5 zastrzykow wiec wezme jeszcze je. Doktorek powiedzial, ze po krwiaku nie ma sladu ale moze byc taki moj urok, ze do polowy ciazy jeszcze sie moga pojawiac plamienia. Gdyby sie nawet pojawily mam nie wiazac tego z odstawianiem lekow. Zdjecie mam ale malo ciekawe wiec nie bede wstawiac.
 
Anulla faktycznie te plamienia nie daja zyc.. wiecznie cos.. w ogole ten 1 trymestr dla mnie to jakas meczarnia....:-( ale mam nadzieje ze w koncu bedzie lepiej !! :tak:odnosnie temperatury to ja obecnie spie w cieplej pizamie, pod koldra w skarpetkach oraz nie raz daje koc na koldre... jestem takim zmarzluchem...


Migotka trzymam kciuki za twojego kropka !! kiedy masz transfer?:tak:

liskka zdecydowanie za duze masz THS predko do endokrynologa !! ;-)

Kasik super wiadomosc... :tak: to juz 7 cm szczescia... ciekawa jestem ile moje maluszki maja juz cm... w piatek sie dowiem :tak:
 
Niestety.
Beta 0,44.
Już nie mam siły ani planu B.
To mój 5 transfer i tylko pierwszy z nich na 9 tyg zakończony ciążą.
Obniżona rezerwa, 39 lat na karku Trzeba chyba powoli oswajać się z myślą że mama nie będę.
 
Ja po wizycie. Widzialam 5 mm szczescia z bijacym serduszkiem :-). Cudowny dzwiek. Tak sie ciesze :-) sprobuje jutro wstawic zdjecie. Wszystko ok, wyniki tez, estrofem mam za 3 dni odstawic, luteine bede teraz brala 3x50. Euthyrox od jutra w dawce 37,5 codziennie.

Kasik ciesze sie ze wizyta udana i ze jest ok

Lissa musisz do endokrynologa isc koniecznie

Agi bardzo mi przykro :-( przytulam

Dorotka wpisz mnie prosze 8.10 wizyta u lekarza prowadzacego. Dzieki
 
Aliria, przykro mi bardzo :-(. Może ochłoń jeszcze trochę, przeczekaj i przemyśl decyzję. Nie rezygnuj, tylko może podejdź jeszcze raz?

Aisa
, gratuluję pięknego widoku:) Szybko ten estrofem odstawiasz. I mało lutki będziesz brać. Ja przez te plamienia nie mam odstawionych leków. ale mogę brać te leki aż do 12-13 tc, aby było wszystko dobrze. Mój kropek miał 4,6mm, ciekawe ile ma teraz :)
 
Anulla dr powiedziala ze wyniki sa dobre i w zasadzie moglabym lute tez odstawic ale dla swietego spokoju mam brac. Estadiol dzisiaj mi wyszedl ponad 6 tys.
Teraz twoj maluszek jest pewnie z 3 x wiekszy :-)

Aliria przykro mi :-(
 
reklama
Do góry