reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Powiem wam dziewczyny, że życie ma specyficzne poczucie humoru. "Jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz co się trafi".

Ale po kolei. We wtorek byłam na badaniach prenatalnych. Obywatel Fikalski najpierw się wypiął pupą na świat i można go było zmierzyć i oblukać kręgosłup (cały), potem profilem i okazało się, że ma kość nosową w komplecie (jak miło) a potem jeszcze brzuszkiem do góry i dało się policzyć rączki, nóżki, żołądki itp, wszystko liczby całkowite dodatnie ;) Doktor był zadowolony, no ale wiadomo, w moim wieku trzeba czekać na wyniki badań na tle populacji (będą w środę).

Ale w niedzielę! Leżę na kanapie po dziewiątej wieczorem i usiłuję nie kimać przed Discovery Chnnel, a tu telefon. Ze Stanów. Od jednego bardzo ważnego bonza w mojej korporacji, takiego capo di tutti capi. Że restrukturyzacja, że dużo o mnie słyszał (ależ to wszystko to bezpodstawne plotki ;), że ma takie plany i wizje, a mnie widzi tu i tu. I czy się zgadzam :szok: No ja pierniczę! A ja jestem w ciąży!
Ani przez chwilę nie żałowałam, ale musiłam mu powiedzieć, jak się sprawy mają.
Gościa zatkało, po czym powiedział, że on planuje współpracę w dłuższym terminie niż rok i jak długo mnie nie będzie w takim razie w pracy. Powiedziałam, że cztery miesiące (bo tak wcześniej uzgodniłam z mężem przy jakiejś rozmowie o pieniadzach), wrócę w wakacje. A on, ze podtrzymuje propozycje i serdecznie gratuluje.
No trudno, to się zgodziłam :-D
No i mam awans od października, własną piaskownicę i nowe zabawki :D

Mam nadzieję, że Obywatel będzie współpracował. W nagrodę nie nazwę go Marian ;) Kicha jest tylko z podróżami, nie wyobrażam sobie lotów do Chin w trzecim trymestrze. Ale nic to. Bedziemy sie martwic potem.

A tymczasem Jazzabel gratulacje podwójnego szczęścia i dorotav podwójnego transferu :-)
 
reklama
jo.m- trzymam kciuki jeszcze mocniej niz wczoraj. daj znac jakie wiesci

dorotav gratulacje kochana, trzymam kciuki za kropki,niech sie wgryzaja

ladygodiva- przykro mi ale nie bardzo pomoge, nie slyszalam ani mnie sie nie przytrafiła taka sytuacja.moze dziewczyny cos podpowiedza

tola- strasznie mi przykro ze i ciebie cos złapało, szkoda bo chcialas w najblizszym czasie podejsc.,ale tak jak u Lili lepiej odłozyc to o miesiac niz pozniej żałowac

Asita, aisa- gratuluje pozytywnych wiesci:)

jazzabel- gratulacje niespodzianki :)

Olusia , Kasik- jak sie czujecie?? jak plamienia i mdłości??

Lilia-jak tam nieproszeni goscie?? wytępieni?? czy dalej piecze??

Dorotav- prosze wpisz mnie ze mam wizyte 9.10
 
1411195682442.jpgMoje podwójne szczęście :)
 

Załączniki

  • 1411195682442.jpg
    1411195682442.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 66
  • 1411195703298.jpg
    1411195703298.jpg
    17,9 KB · Wyświetleń: 67
  • 1411195721154.jpg
    1411195721154.jpg
    21,4 KB · Wyświetleń: 66
Aisa79 bardzo ładny przyrost :)

Asia_77, tola też muszę czekać, do crio podejdę dopiero w Listopadzie jak u immunologa wszystko wyjdzie ok, już nie mogę się doczekać strasznie się wlecze ten czas.

finesse gratuluję awansu.

Agulla masz już wynik badania histopatologicznego ?
 
ladygodiva- Nie przejmuj sie, ja tez dostalam okres w 8 dniu brania lutki, i wszystko jest ok :blink: poprostu ogranizm zareagowal szybciej na lek.

Jazzabell- A to niespodzianka, gratuluje podwojnego szczescia, zdjecia sliczne :)
Jo.m- trzymam kciuki :tak:
 
Ostatnia edycja:
czesc wszystkim starym i nowym staraczkom;-) trzymam za was kciukasy;-)

dorotav tak się ciesze ;-) oby maleństwa rosly zdrowo i zostały z wami:-D a jak reszta dzieciaczkow czekają do 5 dnia i na lodowisko, czy już odmrażają noski?

aisa jak jadłospis na dziś, dzień rozpoczynamy od ogórków czy kapusty kiszonej ;-P

finesse lol :happy2:gratuluje, zycie nas czasem zaskakuje i to pozytywnie;-) pomyslnosci;-)
 
reklama
finesse gratuluję awansu :-)

jazzabell Maleństwa są przecudne...:-)

inka wlecze się ten czas jak cholera, najchętniej pożarłabym wszystkie antybiotyki naraz , a globulki też bym jakoś upchała :zawstydzona/y: ;-)

dorotav jakoś wydawało mi się ,że wcześniej Ci beta wypada....ale jak widać wciąż popędzam czas :szok:

i dziękuję za dopisanie do kalendarza...choć na szarym końcu :baffled:
 
Do góry