reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
andziam m bardzo dziwne, działanie duphastonu jest bardzo kontrowersyjne, nie raz słyszałam nie pochlebne wypowiedzi o tym leku.. może masz takie superasne hormony. ze nie trzeba więcej...ale ja bym poszla prywatnie po receptę jakąś;-P
 
Hej.
Andzia ja dostalam recepty na encorto, relanium, luteine dopochwowa i podjezykowa. Instrukcje co i jak dostane po punkcji. Wczoraj zapisala tez antybiotyk i globulki i to biore przed punkcja. Wczoraj o 22.40 zastrzyk z choragonu i teraz czekanie do jutra. Andzia co klinika to inne podejscie.
Jo.M. to bedziemy sie stresowac teraz przy punkcji a potem przy testowaniu. Ilosc pecherzykow super a do wtorku jeszcze podrosna :-)
Olusia za glowe sie zlapalam jak przeczytalam ile robilas po wyjsciu ze szpitala. Oszczedzaj sie prosze.

Wczoraj bylismy u znajomych wiec sie troche wyluzowalam i nie myslalam o ivf chociaz przez chwile. Sorki za bledy ale pisze z tel
 
Hej. Ja dzisiaj mam 6dpt i co chwile pobolewaja mnie jakniki. Czy TP dobry znak? Wczoraj mialam taki humor ze z byle powodu plakalam ale to pewnie przez hormony. Juz bym chciala wiedzieć czy się udalo. Milej niedzieli życzę :-)
 
aisa gratuluje 9 pecherzykow oby byloich jeszcze więcej;-P

kasik, olusia już wszystko w porządku? już lepiej?

wariują te nasze dziewczyny, jedna w pracy nadgodziny wysiaduje;-P a druga sobie marsze urządza;-P
 
Kate_p7 - Jeżeli Ci zdenerwowałam to sorki , po prostu napisałam co sama przeszłam. Nie martw się jednak na zapas bo nigdy nie wiadomo jak te komórki się zachowają. Kiedyś lekarz mi tłumaczył że w sumie nie wiadomo dlaczego tak jest ale o wiele lepiej rozmrażanie wytrzymują zarodki niż same komórki. Być może że masz lepsze komórki niż ja i skończy się tylko na strachu , czego życzę Ci z całego serca.
A co do naszych dziewczyn to masz rację , dopiero co ze szpitala powychodziły i szaleją po wsi nogi hahaha.

andzia.m - No faktycznie bardzo nie wiele przepisali Ci po transferze. Ja też zawsze cały zestaw dostawałam encorton , luteina i fragmin to minimum. Nie będę tego komentowała bo w sumie lekarzem nie jestem i nie wiem na jakiej podstawie tylko tyle Ci zapisali. Może zadzwoń do kliniki dopytać , może im się zapomniało dać Ci receptę czy coś ? A może po prostu przy 1 transferze tak jest w Twojej klinice.

długowłosa - Zmiany nastrojów to normalne po transferze. Już masz z górki także niedługo będzie wiadomo czy Twoje pobolewania to dobry znak. Trzymam kciuki

Kikifish
- Sorki że Ci na telefon nie odpisuję ale coś mi się stało z telefonem i nie mogę nic zrobić. Tak we wtorek mam punkcję także znowu musimy umówić się na inny dzień. ;-)

Dziewczynki miłej niedzieli Wam życzę. Teraz rzadziej będę zaglądała do Was bo od jutra mam stażystkę na głowie i zbytnio nie bedę miała możliwości w pracy zajrzeć na forum ale wieczorkiem będę się meldowała.
 
Kate jak przeczytalam co Olusia wyrabiala po wyjsciu ze szpitala to sie dopiero za glowe zlapalam. Moja praca to pikus, siedzialam tylko w jednym miejscu ;) Moje plamienia sa juz tylko lekko zolte wiec chyba wszystko wraca do normy. Tylko martwi mnie wzdety brzuch, juz pod piersiami jest jakby spuchniety. Moze sie wczoraj przejadlam na imprezie rodzinnej ale wszystko bylo takie smaczne, ze nie sposob bylo sie oprzec ;)
 
andzia ja też bralam tylko progesteron zarówno po punkcji jak i po transferze. Antybiotyku nawet nie dostałam a wszystko poszło ok - czyli góra leków wcale nie jest gwarancją sukcesu :)
 
Andzia - Jazzebell ma rację.

Mam pytanie o przygotowanie do punkcji. Czytałam, żeby nie uzywać perfum. Ale czy antyperspirantem mogę sią pskinąć? Na pewno nałożę na twarz krem BB i chociaż troszkę tuszu. Ale to tak mini mini nałożę. Chyba to nie zaszkodzi? Musze jechać taxą bo auto zepsute, jakoś nie potrafię pokazać się publicznie bez kawałka tepety.
 
reklama
Do góry