reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Aisa najlepiej nie używać niczego co pachnie, ja użyłam dezodorantu ale takiego na kulce chyba sensitive z vichy, bezzapachowego, też krem BB i trochę tuszu na rzęsach. Umyłam się szarym mydłem specjalnie zakupionym w tym celu, nie użyłam balsamu ani płynu do higieny intymnej.
 
reklama
Witam was....
Ja na punkcje tez mialam zadnych zapachow nie uzywac...lecz antypewspirant nalozylam i troszeczke make up tez :D
noc wczeniej zrobilam sobie piekne paznokcie....i wiecie co zmyli mi je!!!:angry::angry::angry::happy:...no ale coz...
Z dnia na dzien coraz mi lepiej, jedna z was pytala ze zastanawia sie jak moj m odda sperme teraz skoro wczesniej nie mogl w szpitalu....ale my juz mamy plan.......
Dzien wczesniej zatrzymamy sie w hotelu 10min od szpitla i poprostu po upojnych chwilach w pokoju....przywieziemy swierza dostawe do szpitala:tak: w wyznaczony dzien i godz :D
Rozmawialam z dziewczynami z innych forum i one tez mowia by sie nie przejmowac tym ze mam same jajeczka zamrozone.....bo wiele osob by tez tak chcialo lecz skoro to drozsza procedura musza przystac na tansze czyli mrozenie zarodkow....wiec probuje pocieszac sie tym faktem ze z |Bozą pomoca uda sie za pierwszym razem ....lecz inne info to to ze ich zdolnosc do zaplodnienia dramatycznie spada, niby sposoby mrozenia sie zmienily ale........lepiej i bezpieczniej mrozic zarodki....
zazdroszcze wam ze wy juz wiecie ile zdrowych macie w zanadrzu a dla mnie bedzie to niespodzianka....oby miła....
3mam kciuki za nadchodzace wasze punkcje.....i wysokie bety!!!! odpoczywajcie tam kochane.....i informujcie nas na bierzaco...
Czy do tego kalendarzyka mnie ktos dopisze :rofl2:
 
Ostatnia edycja:
Oczywiście mi nic nie mówiono o perfumach etc ale wyczytałam wcześniej na necie ze się odradza używanie perfum. Pod paszki użyłam ałunu, na buzie tusz i troszkę pudru. Paznokcie zmylam . Przy transferze oni wszystko tam jeszcze odkażaja gorąca woda wiec chyba płyn do higieny chyba nie ma znaczenia.
 
WRZESIEŃ

01: kwiatuszekq20 - podglądanie pęcherzyków
01: dlugowlosa - wysoka beta !!
01: Aisa79 - punkcja

01: Sylaa1 - wysoka beta !!

02: Jo.M. - punkcja
02: Asia_77 - wizyta

02: agulla84 - histeroskopia
03: Cleo1980 - wysoka beta !!
04: liskka - wysoka beta !!

07: Anulla28 - wysoka beta !!
08: Mimozama - wysoka beta !!
08: dlugowlosa - wysoka beta !!
08: Migotka25 - wizyta kontrolna

09: Blake - próba przed transferem
09: martolek - wysoka beta !!
10: andzia.m - wysoka beta !!

PAŹDZIERNIK

01: Agulla84 - genetyk
04: Jazzabell - usg genetyczne


X/XI: Komóreczka - transfer
 
Ostatnia edycja:
Witam ponownie
Trochę dzisiaj naczytalam sie żeby za wcześnie bety nie robić i strasznie się boje czy jutro nie będzie za szybko. A dziś zle się czuje moje jajniki dają sie mocno we znaki. I ten bol glowy... modle się żeby to byl dobry znak. A dzis jeszcze sie dowiedzialam ze moja kolezanka poronila.... i jeszcze wiekszy stres.


Mój maz przed chwila powiedzial ze piersi mi strasznie urosly, hehe
 
Ostatnia edycja:
Aisa trzymam kciuki za jutrzejszą punkcje! powiem szczerze że ja wiedziałam, że paznokcie nie mogą być pomalowane a poza tym pojechałam wypachniona i wymalowana i nikt nic mi nie mówił?!

Kwiatuszek wypasionych pęcherzyków!

Sylaa1, dlugowlosa - niech Wasze bety będą wielgachne ;-)
 
Dziewczyny jaki ja mam apetyt! Jadła bym cały czas:zawstydzona/y: moje bóle ala małpowe zmieniły się na bóle jajników. Jakieś złe myśli Mnie dopadły i zwątpienie... ehh
 
reklama
Dziewczyny jaki ja mam apetyt! Jadła bym cały czas:zawstydzona/y: moje bóle ala małpowe zmieniły się na bóle jajników. Jakieś złe myśli Mnie dopadły i zwątpienie... ehh


Proszę nie strasz mnie. Ja tez mam dzisiaj bóle jajników takie ze przed chwila AZ musialam usiasc z bólu. Ale caly czas myślę o tym ze to nasz kropek sie zagniezdza i nie myślę inaczej a raczej próbuje nie myśleć. Wiec u ciebie pewnie jest tak samo :-)
 
Do góry