reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Kasik nawet niech Cie mroza ale zeby jajka byly cale :)
Tez sie musze jutro wszystkiego wypytac bo rano jeszcze biore eutyrox i na cisnienie plus encorton. Ale powiem Ci Kasik ze przed operacja na tarczyce miglam wziasc wszyatkie tabletki tylko malym kykiem popic :)
 
reklama
Olusia, Kasik - powodzenia, trzymam mocno kciuki!!!!

mmm - przykro mi, że zarodeczki się nie rozwineły... też przez to przechodziłam, więc jestem sobie w stanie wyobrazić jak Ci ciężko. Mam jednak nadzieję, że już jest lepiej
:tak:. teraz skup się na tym, co teraźniejsze - masz bąbla w brzuszku, który zostanie z Tobą!:-)

a ja Kobitki jestem 7dpt, mam zamiar w niedziele tj 9 dpt zrobić sikańca. To chyba nie za wcześnie jak na blastkę, prawda? a w pon na betę ... ale czuję, ż znów będzie lipa :-( brzuch zaczyna boleć okresowo. wczoraj zauważyłam na wkładce lekko różowy śluz, potem był już spokój, nie powtórzyło się to... Boże daj mi cierpliwość i siłę, by nie zwariować....

Powiedzcie mi, czy Wy macie z góry założone, ile razy będziecie podchodzić do procedury? jeśli teraz się znów nie powiedzie, myślę o kolejnej - piątej już stymulacji... ale cięzko się zastanawiam, czy to ma sens... kolejny etap to adopcja zarodka, a już później adopcja dzieciątka...
 
Dziewczyny jak myślicie, czy jesli mam iść długim protokołem i wizyta wypadała mi w 2 dc, ale @ mi sie chyba przesunęła i zamiast przyjść w poniedziałek to przyjdzie dzisiaj (bo juz plamię), to wizyta bedzie juz w 5dc. Czy to nie będzie za późno na zaczęcia tabletek anty? Niby mówili mi w klinice, że wizyta miedzy 1 a 5 dc, ale juz mam schizy
 
Aisa - ja zawsze szłam długim protokołem i zaczynałam antyki brać od 3dc. ale myślę, że skoro lekarz kazał Ci być między 1-5 dc to chyba wie co robi ;-)
 
Dzieki Ann. Dzwoniłam juz nawet do kliniki żeby przyspieszyć wizytę ale nie ma szans. Zawsze musi sie cos zrobić. Od 6 cykli było idealnie w terminie, a teraz jest dopiero 25 dc i cholera przylazła!

Z terminem testu niestety nie pomogę bo nie wiem jak to wygląda w przypadki in vitro. Ale te plamienia to mogą byc implantacyjne. Ból okresowy brzucha tez nie zawsze zwiastuje @. Może fasolka buduje sobie domek w Twoim brzuchu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry