reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Anulla- tak mi przykro, jednak jutro jest nowy dzień nie wolno się poddawać. Boli bo musi boleć ale zniosą to tylko takie wyjątkowe jak MY WSZYSTKIE. Ściskam.

Mmm - mnie tylko 1 dzień ciągnęło, zazwyczaj później przed transferem szalałam z porządki

Juhasek- nie denerwuj się jest dobrej klasy i jutro będzie z Tobą
 
Witajcie
jestem nowa i dopiero zaczynam przygodę z Invitro
zaczełąm stymulacje w piątek -krótki protokół, przez cztery dni puregon, we wtorek kontrola.
Z NFZ -INvimed W-wa, dr Rokicki
Niestety dwa dni spędziłąm w łóżku -straszny bół głowy, wymioty.
Mam nadzieje czesciej sie z Wami spotykać i wymieniać dobrymi informacjami :)
 
dziewczyny ile kosztuje mrożenie zarodków.Wiem, że w programie jest to darmowe, ale co będzie jeśli program się skończy a zarodki zostaną?
 
Anulla28 kochana tak mi przykro :( boje sie ze jutro spotka mnie takie same rozczarowanie ;( sciskam Cie mocno. Wyplacz sie i wracaj po mrozaczka

Jazzabell witaj !
 
Atena teraz mam okres, ale to taki nie prawdziwy , bo po lekach. Sierpien kolejny i po wrzesniowym zaczynam. :)
Widzicie dziewczyny, tu w uk, nie podaja takich szczegolow na temat jaka klasa zarodka i zdjec nie daje z usg. Takze nie moge za bardzo z wami porownywac czasami.
 
reklama
Do góry