reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
mmm a poprzednio tez tak duzo komorek mialas pobrane? Ja szybko dochodzilam do siebie bo tego samego dnia do kina poszlam a na drugi dzien na impreze z tancami do rana ale mi pobrali tylko 3.
przy pierwszej punkcji pobrali 22 komórki, czyli więcej, teraz tylko 14 (a pytanie ile będzie dobrych i ile się zapłodni)
dziękuję dziewczyny na kciuki. Tak jak mówiłam - skurcze były zbyt silne żeby się udało. Beta 0,1. Nawet nie chce mi się pisać :-(
kochana bardzo mi przykro, przytulam
mmm ja mialam 43 pecherzyki a pobrane 36 jajek. Nie wiem wszystko pobierali czy tylko te 36. Pierwsza
Wow!! chyba jesteś rekordzistką!! a jaki miałaś estradiol? nie miałaś hiperki?
 
kasik36 wiem ze mnie przestymulowali. Ale zobacz ile tylko zostalo na koncu- 4 mrozaczki. Z 18 zaplodnionych az 14 nie przezylo do 5 dnia... Dzisiaj dostalam okres. A mialam do 2 tyg dostac. Ciesze sie szybciej bedzie transfer! :)
 
Mmm nie wiem jaki mialam bo mi nikt nic nie powiedzial. Bylo duze zagrozenie i dlatego zamrozili. Ale ominele mnie hiperka. Pilam bardzo duzo. I jak mi jedna dziewczyna z forum pisala, napoje izotoniczne tez moga pomoc. Wiec je tez pilam
 
Blake ależ dałaś czadu:-) ale pozytywne podejście masz do natępnego transferu więc to najważniejsze!!

a ja się tak boje przed jutrem, czy się rozmrozi czy się będzie rozwijał itp itd ale dr mówi , że zarodek 4.1.1 to będzie silny!
 
mmm, przy pierwszej punkcji właściwie nic nie odczuwałam, żadnych leków przeciw bólowych nie brałam, właściwie góry mogłabym przenosić ale to chyba bardziej z tego podekscytowania, za to przy drugim to już tak lekko nie było, raz że miałam dużo pęcherzyków dużych to jeszcze cała masa mniejszych których trzeba było poskuwać i przez to miałam wydłużone znieczulenie, do tego hiperka no i trochę trwało za nim doszłam do siebie.

Anulla, bardzo mi przykro, tulę Cię mocno

Juhasek, ja też się bałam, trzeba wierzyć w maluszka, trzymam kciuki za szczęśliwe zakończenie za 9 miesięcy.


LIPIEC

14: Juhasek87 - udany crio-transfer !!

14: Inka26 - rozpoczęcie stymulacji
14: gos1512 - podglądanie pęcherzyków

14: Olusia 7982 - podglądanie pęcherzyków
14: Quinnie - wysoka beta !!

16: Kasik36 - podglądanie pęcherzyków
16: Oktavi - badania prenatalne
21: Ann84 - wysoka beta !!
22: Aisa79 - wizyta kontrolna przed stymulką
 
Kasik36 oby jedno sie chociaz udalo. Nie jestem wymagajaca ;)
Widze dziewczyny ze wy znacie nawet jakiej wasze embriony sa jakosci. Mi nic nie powiedzieli. Tylko ze sa 4 zamrozone i ze list wysla. Dostalam list i na liscie to samo, ze zamrazaja 4 na 10 lat. I to wszystko.
 
reklama
Do góry