reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Juhasek to super !!! Jutro twoj dzien :) ile bierzesz bąbelków ?

A ja dziewczyny calymi dniami bym spala....te leki mnie wykoncza :(
Jutro ide na bete....nie wytrzymam do wtorku, zreszta jak ma sie udac to juz bedzie wiadomo ! Chociaz mam typowe bole okresowe ....i mimo to ogromna nadzieje w sercu
Anulla kciukam nieustajaco!!!
 
Dziewczyny jak dlugo dochodzilyscie do siebie po punkcji? Ja po pierwszej czulam sie swietnie za to po wczorajszej jeszcze ciagle btn spala czuje bol i takie ciagnieciw w dole brzucha :(
 
mmm a poprzednio tez tak duzo komorek mialas pobrane? Ja szybko dochodzilam do siebie bo tego samego dnia do kina poszlam a na drugi dzien na impreze z tancami do rana ale mi pobrali tylko 3.
 
mmm ja mialam 43 pecherzyki a pobrane 36 jajek. Nie wiem wszystko pobierali czy tylko te 36. Pierwsza
 
Noc byla najgorsza. Na drugi dzien poszlam do pracy. Punkcje mialam w srode, w niedziele jeszcze mialam wzdety brzuch. Nie moglam sie wyproznic. Wypilam herbatke na rozluznienie i juz jak mnie przeczyscilo bylo duzo lepiej. Po tyg bylam na usg i pielegniarka byla zdziwiona ze tak dobrze sie czuje. I jeszcze mialam powiekszone jajniki ale nic juz nie czulam. ;)
Zaraz dojdziesz do siebie kochana.
 
reklama
Blake jestes chyba rekordzistka na forum :)

Anulla pisalam juz na zakwalifikowanych ale powtorze tez tutaj, ze bardzo mi przykro ale zabraniam Ci tracic wiary w ostatniego mrozaczka. Moze bedzie chcial Ci udowodnic swoja sile, czego zycze Ci z calego serducha :)
 
Do góry