reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Quinnie, gratuluję endo. Masz transfer troszkę wcześniej ode mnie, ale pewnie podobnie będziemy testować:)
Lilia, trzymam kciuki za amh, żeby kwalifikacja była jak najszybciej:)
Juhasek, witaj z powrotem. Już trzymam kciuki za udane podejście do crio:)
Lalka, oby IUI okazało się szczęśliwe:)
 
reklama
Genna, oby pogoda dopisała :)
Juhasek - mocne kciuki z atransfer!
Lalka - za IUI!
Dziewczyny jak długo brałyście clexane po transferze? Mnie w klinice nie kazali brać, dopiero mój stacjonarny gin mi zapisał - zastrzyki bolą jak nie wiem co :( Tzn nie sam zastrzyk, ale chwilę po zastrzyku :( I siniaki mam :( A gin mówi, że ze względu na współistniejące schorzenia dobrze by było utrzymać te zastrzyki. W amoku nie zapytałam na jak długo :|
Trzymajcie za mnie kciuki: jutro mam usg brzucha a we wtorek wizytę u gastrologa - szalenie boli mnie brzuch, a gin podejrzewa, że to wrzody :(
I jeszcze jedno pytanie: jaką miałyście rozbieżność wieku między obliczeniem z trznsferu i usg? Wg usg mam dziś 8 tydzień, a z daty transferu 7 tydzień i 2 dzień.
 
Do góry