reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Quinnie- piękne wieści "zazdraszcze" ( tak pozytywnie) przez moje perturbacje ja zacznę kolejną stymulację w Sierpniu jak dobrze pójdzie.
Jeszcze raz zapytam czy któraś z Was moje Panie podchodziła do In Vitro w Poznaniu na Polnej?
 
reklama
Lilia, to ja trzymam kciukole za te Twoje wyniki i pozytywną kwalifikację i jestem pewna że nam się w końcu uda

Quinnie, super, super super, ależ się cieszę że moje słowa się sprawdziły, jupii :-)

lalka, kciukole za udany transfer, kiedy testujesz ?

Mimozama, ja jestem z Poznania, ale IVF nie robię na polnej, na tym forum chyba nie ma żadnych dziewczyn, no chyba że się ukrywają, wiem że na wątku zakwalifikowanych są jakieś, więc może tam zadaj pytanie. :-)



CZERWIEC

30: Blake - kontrola i usg pęcherzyków
[FONT=Open Sans, sans-serif]
LIPIEC


01: Quinnie udany transfer !!
03: Anulla28 - udany transfer !!
04: dorotav - wizyta przed stymulacją
04: Jo.M. - wizyta w klinice z kwalifikacją do programu MZ
04: montana8 - pierwsza wizyta z kropką
07: Agulla84 - wizyta przed stymulacją

[/FONT]
 
Ostatnia edycja:
dorotav- niestety z tego co wiem nie ma tam też nikogo.A jeśli mogę zapytać w jakiej klinice podchodzisz/podchodziłaś do ivf?
lalka- kciuki trzymam za powodzenie po IUI :):-)
 
Blake: niestety. Tez mialam poza polska ivf i nie badali estradiolu. W polsce to norma. Pij zwlaszcza duzo mleka: plyn i bialko w jednym
 
Juhasek87, trzymam kciuki za udane crio ze szczęśliwym zakończeniem :tak:



CZERWIEC

30: Blake - kontrola i usg pęcherzyków

LIPIEC


01: Quinnie udany transfer !!
03: Anulla28 - udany transfer !!
04: dorotav - wizyta przed stymulacją
04: Jo.M. - wizyta w klinice z kwalifikacją do programu MZ
04: montana8 - pierwsza wizyta z kropką
07: Agulla84 - wizyta przed stymulacją
Juhasek87 - udany crio-transfer !!
 
reklama
Do góry