reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Asita super trzymamy kciuki żeby wszystkie się ładnie zaplodnily i podzieliły :tak:

Mundek objawami bym się nie przyjmowała bo u mnie nie były jak narazie wyznacznikiem aby działo się coś złego, choć jak dasz radę zrób bete bo to zawsze dodatkowe potwierdzenie ... co do luteiny to zdecydowanie uważam że to za wcześnie na odstawienie - zazwyczaj dopiero pod koniec pierwszego trymestru się odstawia i to stopniowo . Spróbuj załatwić receptę, może któraś z dziewczyn na ciężarówkach po ivf ma jakieś niepotrzebne zapasy? Ja niestety mam wyliczone wszystko od wizyty do wizyty ...
 
BZIBZIOK ja mam ICSI :-) po punkcji ok. Już jestem przebrana ale nie mogę wyjść wcześniej niż o 11 :-(

Ja miałam IMSI robione ale najbardziej się stresowałam tym czy się komóreczki zapłodnią. No to siedź grzecznie i czekaj do 11.
Ja jak wychodziłam to mi się nieźle w główce kręciło, pani w rejestracji myślała, że zaraz zemdleje, więc może lepiej posiedzieć.
 
Asita nie zdążyłam życzyć powodzenia a ty już po punkcji. Szybko u Ciebie poszło. A jesteś w rządowym programie??

Hope84 powiedz mi kochana ile razy ty miałaś punkcje?? ile transferów?? bo z tej Twojej sygnaturki nie bardzo mogę zrozumieć:confused::confused:

Ja mam wizytę na 13.45 ale wiecie co straciłam jakoś impet do tego wszystkiego... Jak będę mieć transfer, oczywiście zakładając że endo ok i żadnych innych zmian nie będzie, to będę mieć bardzo cięzki tydzień pracy od rana do wieczora na nogach i to na dworzu no i jeszcze komunia, tańce itp itd...
A nie mogę nie tańczyć i się nie bawić bo odrazu wszyscy coś będą myśleć:-:)-(
Od początku starań mierzę tempkę a ten cykl odpuściłam i wszystkie testy sikane mąż mi zabrał więc nawet nie będę miała jak sprawdzać... Zostanie tylko beta 9dpt.
 
Bziumelka ja mialam tylko 1IVF (1punkcje) pobrano mi 12oocytow, wszystkie sie zaplodnily i do 5doby dotrwalo 7zarodkow.
4transfer udal sie i zostaly mi 3mrozaki :-)
 
Cześć.Też mam problem w zajściem w ciążę w sposób naturalny i planujemy z mężem starać się o dziecko poprzez in-vitro i się tego strasznie boję czy moje komórki jajowe przyjmą plemniki mojego męża.
 
Basia a dlaczego mialby nie przyjac? Nie pasujecie genetycznie do siebie czy co?
Wszystko zalezy od tego jakiej jakosci beda Twoje komorki i jakie maz bedzie mial parametry nasienia...
Nasienie mozna sparwdzic wczesniejh przed IVF natomiast jakos komorek dopiero okaże sie po punkcji...zycze sukcesow :-)
 
reklama
Do góry