reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć dziewczynki, dawno się nie odzywałam. U mnie powolutku hiperstymulacja ustępuje i brzuch się powoli zmniejsza, ale jakość z tą hiperką odchodzą też inne oznaki ciąży które miałam. Już spać się tak nie chce, kość ogonowa nie boli, czasem tylko piersi i lekko w okolicy podbrzusza. Dzisiaj jestem w 19 dpt i martwi mnie to, że nie czuję się już tak ciążowo jak na początku. Pójdę w tym tygodniu sprawdzić bete bo nie daje mi to spokoju, muszę tylko skołować skierowanie na nią. Tu pierwsze usg w okolicy 8 -10 tygodnia dopiero:wściekła/y: Boję się jak nie wiem co.
 
Dziewczyny , kciuki za dzisiejsze wizyty :-)
Asita kciuki za owocną punkcję :tak:

Mundek nie martw się , ja miałam i nadal zresztą tak mam - przed betą i jakiś czas po niej bolał mnie brzuch , głowa, piersi a później nagle prawie wszystko ustąpiło i teraz dolegliwości mam tylko czasam i mniej nasilone. Szkoda że masz tak utrudniony dostęp do bety i wczesnego usg bo to faktycznie trochę uspokaja ...
 
Dziękuję Infinity, trochę mnie uspokoiło że też tak miałaś. Ja już po prostu nie wyrabiam z tym wszystkim. W dodatku powoli luteina mi się kończy, mam tylko na tydzień i nie wiem co dalej robić. Wybrałam wszystko co tylko mogłam, teraz zostaje mi chyba tylko błagać lekarza pierwszego kontaktu o receptę, bete i może badanie progesteronu (nie miałam robionego ani razu i nie wiem nawet jak wygląda sytuacja) , no bo o usg to sobie mogę pomarzyć na razie.
 
Melduje sie po punkcji. Pobrali mi pecherzyli i jest 9 komórek 7 z prawego jajnika i tylko 2 z lewgo bo reszta była pusta :-( w środę mam mieć transfer i gin. chce podać 2 zarodki. Trzymajcie kciuki aby się moje komórki zapłodniły i ładnie podzieliły.
 
Asitka, jak to szybko zleciało!!
kciuki ściskam za seks na szkiełku oby wszystkie komóreczki się pięknie zapłodniły.
A Ty jak się czujesz po punkcji??
 
Mundek juz taki Nasz urok,ze sie stresujemy...bo my to od razu po pozytywnym tescie chcialbysmy zygac jak koty haha...
Nie martw sie ja tez jak narazie nie mam zadnych objawow, jedynie co to wieczorami chce mi sie szybko spac i troche piersi sie powiekszyly i bola...nic poza tym....


Ja to teraz najchetniej bym co drugi dzien na bete chpdzila ale przeciez to nie ma sensu...mialam isc dzisiaj powtarzac ale lekarz powiedzial,ze nie ma takiej potrzeby i czekam juz na wizyte...po weekendzie majowym bede sie umawiac :-)
 
reklama
Do góry