reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Bluesky - trzymam mocno kciuki aby ten cykl to byl T E N.
Juhasek - bzibziok sie pomylila i chyba chodzilo jej o Pyscka. Ale ty jak sie czujesz? Dostalas juz @ ?
 
reklama
wiem, że się pomyliła nic się nie stało.
@ nie mam dalej plamie/brudze dopiero 2 tygodnie po...jest mi smutno, tęsknie..czasami sobie popłacze czasami z nadzieją patrze w przyszłość ale boli jeszcze...czekam na @ i nie moge się jej doczekać.
 
Witajcie kochane, przepraszam Was, że tak mało się udzielam, zapewniam że czytam na bieżąco, ale szczerze mówiąc to mam mega ogromnego doła, ciężko mi się pozbierać po tym jak nasz ostatni pingwinek uległ uszkodzeniu podczas rozmrażania. Do tego od środy mam mega migrenę, a do pełni szczęścia dzień po dniu dwie ciąże naturalne i bez problemowe mnie dobiły. Dzisiaj postanowiłam do Was wrócić i postarać się coś napisać.


Asitka,
w poniedziałek olbrzymie kciukasy zaciskam.

Lenka, gratuluję cudownego widoku w trakcie usg. A na morfologię pij soczki z buraczków, ładnie podnoszą i żelazo i hemoglobine.

Agulla84, bardzo mi przykro że się nie udało.

Jo.M., trzymam kciuki za cud nad cudami, strzelenie naturalsa tak by doktorkowi oko zbielało.

Solostar29, trzymam kciuki za udany transfer, za bliźniaki

Katarina123, witaj na forum.

Zula, kochana trzymaj się, trzymam kciuki byś w końcu zaczęła cieszyć się ciążą, by wszystkie dolegliwości skończyły się,

Pani Loyd, kiedy testujesz ? trzymam kciuki za wysoką betę, a zamrożony kropek będzie rodzeństwem dla tego obecnego w brzuszku, za jakiś czas.

Tola32, kiedy testujesz ? &&&& za bete.

ona232, gratuluję widoku maleństwa,

Pyscek, gratuluję udanej stymulacji, udanego transferu i pięknej bety.

Olusia, myślę że jak Twoja gin powie że dopiero w lipcu to postaw się, przypomnij jej że obiecała w czerwcu, że podejrzewasz ją że Was zbywa, że byliście przygotowani do kolejnego podejścia dwa miesiące temu, że nagadała o refundacji której nie ma i jak na razie nie będzie. Co do leków to wierzę że masz już ich dość, ale teraz to nawet nie myśl o tym by je odstawić.

Hope, gratuluję, beta jest śliczna,

Mundek, cudowne wieści, gratuluję.

yplocka1, trzymam kciuki za udane crio.

Infinity, z maluszkiem na pewno wszystko będzie dobrze, dogoni, trzymam kciuki. A suwaczek rewelacja.

Madzia, udanego urlopu, wypoczywajcie.

Montana8, zaczyna się, na super lekarza trafiłaś widać że z powołaniem.

sonia@soku, przykro mi, masz po kogo wrócić i trzymam kciuki by tym razem się udało.

Cześć Dziewczyny,
Dorotav -bardzo dziękuję za wywołanie, ja zrobię bete w środę, to będzie mój 12 dzień po transferze...
nie mam odwagi na test wcześniej, w ogóle nie wiem jak ja stawię czoła tej środzie - niby chciałabym wiedzieć czy się udało czy nie, ale z drugiej strony boję się rozczarowania i chyba wolę żeby te 3 dni trwały w nieskończoność :-)
Ja staram się Was czytać na bieżąco, ale mam ostatnio dużo zajęć- w pracy i w weekendy wymyśliłam sobie kurs dokształcający, więc dopiero 2 godziny temu wróciłam na dobre do domku, mam jeszcze prasowanie do zrobienia no i polecę do kościoła na 19.....
 
Juhasek czytam na bieżąco wszystkie wpisy ale musiałam przeoczyć twój wpis. Nie wiedziałam, że stracilas swoje maleństwo. Przykro mi. Trzymaj się i nue poddawaj. Dobrze że masz mrozaczki wrócisz po nie i uda się tak jak Esiek. Trzymam za Ciebie kciuki.
 
KWIECIEŃ

28: Asita - punkcja
28: Bzibziok - badanie prenatalne
28: Bziumelka - podglądanko
30: Pani Loyd - wysoka beta
30: yplocka1 - podglądanko

MAJ
2: genna - podglądanko
5: genna - podglądanko
5: Jo.M. - wizyta kontrolna
5: solostra29 - wysoka beta
5: _Infinity_ - kolejne spotkanie z dzidzią
6: yplocka1 - udany criotransfer
13: dorotav - wizyta u genetyka
13: Madzia 76 - kolejne spotkanie z dzidzią
13: lenkabar - kolejne spotkanie z dzidzią
14: Esiek - badanie prenatalne
21: ona232 - kolejne spotkanie z dzidzią
22: Esiek - kolejne spotaknie z dzidzią
 
reklama
BZIBZIOK udanego badania, niech dzidzia zadradzi czy jest chłopcem czy dziewczynką :-) &&&&&&&&
BZIUMELKA udanego podglądania &&&&&&&&
Ja już jadę z m. do kliniki bo mamy wstawić się na 8:00. Dziewczyny mam cykora :-(

KWIECIEŃ
28: Asita - punkcja
28: Bzibziok - badanie prenatalne
28: Bziumelka - podglądanko

30: Pani Loyd - wysoka beta
30: yplocka1 - podglądanko

MAJ
2: genna - podglądanko
5: genna - podglądanko
5: Jo.M. - wizyta kontrolna
5: solostra29 - wysoka beta
5: _Infinity_ - kolejne spotkanie z dzidzią
6: yplocka1 - udany criotransfer
9: majka201 - kolejne spotkanie z dzidzią
9: Pyscek - pierwsze spotkanie z dzidzią
13: dorotav - wizyta u genetyka
13: Madzia 76 - kolejne spotkanie z dzidzią
13: lenkabar - kolejne spotkanie z dzidzią
14: Esiek - badanie prenatalne
21: ona232 - kolejne spotkanie z dzidzią
22: Esiek - kolejne spotaknie z dzidzią
 
Do góry