reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Lenkabar a ty bierzesz dalej duphaston i luteinę?
Bo mi doktorek kazał już zaczać powolutku odstawiać i na razie duphaston tak jak było 3x1 i luteinę było 3x1 a teraz mam brać ja tylko dwa razy dziennie rano i wieczorem.
 
Madzia tak, ja na razie biorę tak jak dotychczas, ale wczoraj już wspominał, że niedługo będziemy powoli odstawiać leki. Czyli pewnie, jak będę za 2 tygodnie u niego (to będzie mniej więcej ten etap na którym Ty jesteś) zmniejszy dawki :-)
Pytał tylko czy zarodek był świeży czy mrożony, bo wtedy w innym czasie odstawia się leki.. ale nie dopytałam czy przy mrożonych wcześniej czy później, byłam już tylko cała szczęśliwa, że z dzieckiem wszystko ok :)
 
Hej Dziewczyny!
Jestem już po USG, i zobaczyłam 3,4 mm naszego szczęścia:-D Niunia rozwija się jak na razie prawidłowo i bije serce, tak szybko że nawet lekarz się z tego cieszył. Jestem przesczęśliwa, oby tak dalej, bo kolejna wizyta dopiero za 2 tygodnie, ale już u lekarza prowadzącego ciąże :)
 
Cześć dziewczyny.
Foote gratuluje i życzę spokojnej i nudnej ciąży.
Madzia76 ja już dawno odstawilam lutinus i dupka msm zmniejszonego do dwóch tab dziennie do 12 tyg.
 
Foote to super 3,4 cm to kawał kropka, a który to u ciebie tydzień bo nie masz suwaczka?

Lenka a mnie nie pytał czy swieżynka, ale faktycznie lekii będziemy odstawiać podobnie.

majka ale masz fajny okrąglutki dzis tydzień ciaży :). No ja zaczęłam odstawić od wczoraj, na razie nic sie nie dzieje, majka a ty badania prenatalne będziesz robic??
 
Hej, hej!
Madzia, Foot chyba napisała że 3,4 mm!!

A tak swoją drogą FOOT to moje gratulacje mamusiu!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry