reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • 15.04.2025 o 12:00 zapraszamy Cię serdecznie na live, który poprowadzi psycholożka i psychoterapeutka Agnieszka Dąbrowska (@zdrowo_i_purpurowo), a jej gościnią będzie Anna Ślusarczyk (@kawa_z_uwaznoscia) – dziennikarka, psycholożka zdrowia i jakości życia, trenerka umiejętności DBT, liderka Family Connections i redaktorka naczelna portalu @babyboom_pl. Porozmawiamy o tym: czym tak naprawdę jest uważność w codziennym życiu mamy, jak wspierać dziecko swoją obecnością, nie tylko działaniem, jak zatrzymać się choć na chwilę, nawet jeśli wszystko dookoła pędzi, i dlaczego uważność może być jednym z najpiękniejszych prezentów, jakie dajemy dziecku i sobie. To będzie ciepła, wspierająca rozmowa – bez oceniania, za to z dużą dawką otwartości i akceptacji. Zrób sobie kubek herbaty, usiądź wygodnie i bądź z nami 💛 Do zobaczenia na Instagramie Dołącz, obejrzyj LIVE
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No i kolejny dzień nakłuwania za mną, zaczynam to traktować jak codzienność!!
a jutro znowu mi krwi upuszczą, w dodatku muszę wstać w niedzielę o 6 rano bo wizytę mam na 8:00 , a do przejechania 60 km:/
 
Agulla nie panikuj ;) i na własną rękę też nie doradzam Ci nic robić bo badania przed in viitro mają określoną date ważności! !!! A nie kosztują mało więc po co pozniej masx płacić dwa razy? Mozesz zrobić jeśli nie masz amh i fsh chyba w 3 dc. Na pewno hiv i hpv. Wymazy z szyjki macicy i cytologia nie mogą być starsze niż 3 mc ale to też zależy od kliniki i dr każdy ma inne podejście i zleca inne badania. Nie wiem jaki macie problem bo to też ważne i wtedy badań jest więcej np. genetyczne, na tarczyce i milion innych. Tak więc naprawdę nie ma sensu nic wcześniej robić tylko poczekać na konsultacje z lekarzem. Doczekasz się u mnie wszystko trwało chyba z 9 mc i nawet nie wiem kiedy to zlecialo ;)
 
majka201
user-online.png
dziękuję Ci bardzo u nas problem jest taki że jestem już po trzech ciążach pozamacicznych i już nie mam jajowodów może nie będę musiała robic tylu badań?jak narazie mamy na choroby zakażne .
 
Hej dziewczyny błagam tylko mi nie mowcie ze badania do inv trwają 9miesiecy...:(bo jesli w kwietniu będzie trzeba się podjąć to co w tym roku nie zdarze?
 
LUTY:

10: genna - kolejna wizyta u immunologa
10: Anulla28 - II weryfikacja bety
10: kasik36 - podglądanko
10: Pyscek - wysoka beta
11: Madzia76 - wizyta + USG pęcherzykowe
11: Bzibziok - punkcja
11: lalka - punkcja
13: Anulla28 - III weryfikacja bety
15: _Infinity_ - wizyta kontrolna
20: Cyryjanka - kolejna wizyta i USG maluszka
 
reklama
Do góry