reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cyryjanka ja mam często kontrole bo mam krwiaka , teraz mam 5 w środę . Tez się boje tak wybiegać w przyszłość ale to przez zagrożenie poronieniem ale po cichu wierze ze wygramy te walkę i dzidzia się urodzi cała i zdrowa. 20 lutego to już będziesz miała kawał dzieciątka w sobie:)
 
ja pitole normalnie nie mogę uwierzyć, to taki troszkę szok dla mnie:-).

Ale pani z kliniki jak zobaczyła wynik że niski to kazała skontaktować sie z doktorem a ja powiedziałam że nie mogę bo doktor nie pozwolił bo to dopiero 8dpt.
 
Czesc dziewczyny
Dziekuje za wsparcie duchowe.

Jogo ten moj lot na ksiezyc to wlasnie przyjazd do kraju. Zaczepilam sie w Invicta i chce podejsc do programu z KD. Jest to pomysl bardzo trudny do zrealizowania z wielu powodow.... no ale moze sie uda. I to mnie trzyma przy zyciu.
Co do ciazy biochemicznej to nie wiem co myslec. Test reagowal bardzo dziwnie i moze wlasnie test byl wadliwy. Dopiero potem wypatrzylam ze robiony w Chinach. Tandeciarze.... Mysle, ze gdyby to byla ciaza biochemiczna, to jednak beta 3 dni pozniej wykazalaby jakis znikomy poziom hcg. Tak ze raczej test byl jakis lewy.....

No nic... jeszcze sie odegram i jeszcze zobacze dwie kreski na tescie!

CM

cross mind- jestem po jednym programie z KD w in victa, jeśli masz jakiekolwiek pytania, zawsze służę pomocą. Obecnie czekam na nową dawczynię. Bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki.
 
Sylwia - wiesz u mnie przez tą moją biegunkę to wszystko się namieszało bo przerwałam branie Visanne - myślę, że moje jelita jej nie wytrzymały:( i teraz w sumie nie wiem co robić bo miałam iść na sztucznym cyklu zaraz po kuracji właśnie Visanną a teraz po tej biegunce to nie dość, że okres dostanę 2 tygodnie wczesniej to nie wiem czy odważę się faszerowanie hormonami przy moich dolegliwościach... Rozważam na naturalnym cyklu ale nie słyszałam, żeby moja kochana klinika go stosowała... Druga strona medalu jest taka, ze jak teraz crio nie zrobię to wogóle łykanie Visanny przez 1,5 miesiąca pójdzie na marne... No i jeszcze ten Glucophage. chciałam go od dzisiaj brać (na miesiąc przed crio) ale po tej biegunce też się nie odważę i wogóle to i tak będzie za krótko brany prawda? Co to jest 2 tygodnie:(
cross_mind - czy ja dobrze rozumię,że Ty ten lek chcesz z kanady zabrać?...
Madzia - strasznie moooooooooooooooooocno Ci gratuluję:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Majka jesli chodzi o progesteron to patrzac na normy to masz super....mi dzisiaj w 3dpt wyszedl 14,06 i martwie sie czy nie za niski....

Jakie dawki bierzesz?
 
Do góry