reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

dorotav nie wiem czy rodzinny wypisze, można spróbować, ale po mojemu każda klinika która prowadzi program rządowy ma umowę z nfz podpisaną wiec każdy z tych lekarzy powinien wypisywać recepty ze zniżką na te leki które są ze zniżką.
 
reklama
A to co innego. Jak ja podchodziłam prywatnie to miałam nie luteine tylko lutinus (swoją drogą płaciłam za niego 200 zł za opakowanie). Więc nie wiem jak by wtedy wychodziła luteina ale może faktycznie spróbuj podejść z zaświadczeniem do lekarza rodzinnego kurcze to jest ponad 50 zł taniej.
 
aniaania27 u nas kariotyp robił tylko m wszystko wyszło ok tzn w opisie było że nie me zadnych mutacji. Lekarz mi mówił że jeśli coś wyjdzie tzn że można przenieść na dziecko wadliwy gen. A czemu pytasz robiliscue juz z m to badanie one podobno bardzo bardzo rzadko wychodzą źle.
 
dziewczyny odnośnie tych kariotypw to jakie były wasze wyniki? miałyście w wynikach jakies nieprawidłowości?

aniaania- ja miałam nieprawidłowości, niestety, fakt- zdarzają się rzadko i to jest pocieszające. A Ty już oddałaś krew?

agitek- gratulacje!!!!! Marzę o takim wyniku przy trzeciej weryfikacji.
 
mi się wydaje ze Esiek ma racje . ze to jest wynik potwierdzonych ciąż beta lub USG pecherzykowym. pierwsza wizytę przecież ma się miedzy 4 a 5 tyg a wtedy rzadko kiedy jest serduszko. ja czytalam ze od lipca jest ok 160 ciąż pojedynczych i ok 35 mnogich bodajże na 800 par w dalej Polsce. Ten wynik co podaja dziewczyny jest pewnie w tym okresie co napisalam a ile poronień czy pustych jaj w tym nie wie nikt.


Agitek
teraz juz glosniej gratuluje mamusiu :)
kciuki za przyrost &&&&&&&&&&&&&&
 
Madzia 76 - ja caly czas podchodze do in vitro prywatnie i za kazdym razem mam znizki na luteine. Jednak jak wspomnialam wczesniej jesli wystawia mi lekarz bez podpisanej jakiejs tam umowy to na 100% tez mi sie zdarzalo. Na szczescie bylo tak tylko raz.
 
Anulla – powodzenia na podglądanku.

Gizas - &&&&&&& za histeroskopie.

elleni – powodzenia na wizycie. Czekamy na info.


STYCZEŃ:

24: Anulla28 - kolejne podglądanie
24: GizaS - histeroskopia
24: elleni - kolejna wizyta USG

27: martaczi - badanie prenatalne
27: Kinga_1 - wysoka betka :)
28: lenkabar - pierwsze podglądanko
27: Anulla28 - wstępna data punkcji
27: Jogo - USG kontrolne
28: lalka - wizyta
30: Jo.M. - kolejna wizyta u immunologa
30: Cyryjanka - USG serduszkowe :)
30: agitek - 4 weryfikacja oraz badanie pęcherzykowe
31: _Infinity_ - wysoka betka :)

LUTY:

3: dorotav -
wizyta u immunologa
10: genna - kolejna wizyta u immunologa
 
reklama
Cześć babeczki

lenkabar - Ja powiem Ci że zbytnio nie wierzę w takie historię ale jak przeczytałam o tej agrafce na dywaniku to aż mi się włos zjeżył:szok: także kto wie ...............

Madzia - Ja robiłam też sama weryfikację w 3 dpt i trochę się tym podłamałam bo miałam niski progesteron i teraz przy kolejnym podejściu raczej nie zrobię już tego badania tylko sama dawkę luteiny zwiększę w razie czego. Ale to mówię teraz tak na 50% bo nie wiem jak to będzie później ze mną bo ja raczej do tych niecierpliwych należę :baffled:. No to ci doradziłam teraz:-D
 
Do góry