reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
mmm.... ja bralam 3 dni ostatnie cetrotide oraz dalej bralam gonal f.. potem dostalam zastrzyk na pekniecie a byla to niedziela wieczor a we wtorek rano mialam punkcje....
 
Bziumelka


a jakimi lekami bylas stymulowana ? i jakie dawki ? ja z tego akurat jestem zadowolona bo nie chodzilam do SOB tylko cala dtymulacje prowadzi la mi doktor Stefanowicz :) ale urodzila i jej nie ma na razie... mialam 16 oocytow z czego bylo 12 kom dojrzalych. 6 mi zaplodnili resztę oddalam do adopcji. wydaje mi się ze doktor SOB ma dobra rękę do transferów . podchodzilam z jeszcze jedna dziewczyna w tym samym czasie i nam się udali tylko u niej by la ciąża biochemiczna.

narzekam bardzo bo wizyty u dr SOB trwają mniej niż 5 minut i czujesz się wręcz wypycha na z gabinetu. następnie jak bym się nie upomniala to nie oddali by mi pieniędzy za badania które SA w programie. teraz mialam mieć genetyczne to w ostatniej chwili mi odmówili i nie mieli zastępczego lekarza. za każdym razem trzeba placic nawet jak chce się glupie recepty to tez . i wigole dużo innych rzeczy dużo by pisać jednym slowem cyrk na kolkach a panie w recepcji w niczym nie poinformowane. a najgorsze jest to ze zostajesz sama sobie bo lekarze nie dają NUMEROW do siebie. jak cos się dzieje albo czegoś nie wiesz to na wizytę i kasa. ja bylam po szpitalu po poronieniu zagrażającym i chcialam jak najszybszy termin to mimo tęgi ze powiedzialam jaka sytuacja to zaproponowali mi termin za dwa tyg. teraz prowadze ciążę u lekarza do którego mogę dzwonić i każdej porze dnia i nocy i nigdy mnie nie zawiidla.ostatnio nawet w niedziele mnie przyjela. teraz czuje się w miarę bezpieczna a nie wciąż zostawiana na lodzie.

ale się rozpisalam.... :)

ile jesteś po transferze ? a Ty jakie masz odczucia ?
 
Bziumelka


a jakimi lekami bylas stymulowana ? i jakie dawki ? ja z tego akurat jestem zadowolona bo nie chodzilam do SOB tylko cala dtymulacje prowadzi la mi doktor Stefanowicz :) ale urodzila i jej nie ma na razie... mialam 16 oocytow z czego bylo 12 kom dojrzalych. 6 mi zaplodnili resztę oddalam do adopcji. wydaje mi się ze doktor SOB ma dobra rękę do transferów . podchodzilam z jeszcze jedna dziewczyna w tym samym czasie i nam się udali tylko u niej by la ciąża biochemiczna.

narzekam bardzo bo wizyty u dr SOB trwają mniej niż 5 minut i czujesz się wręcz wypycha na z gabinetu. następnie jak bym się nie upomniala to nie oddali by mi pieniędzy za badania które SA w programie. teraz mialam mieć genetyczne to w ostatniej chwili mi odmówili i nie mieli zastępczego lekarza. za każdym razem trzeba placic nawet jak chce się glupie recepty to tez . i wigole dużo innych rzeczy dużo by pisać jednym slowem cyrk na kolkach a panie w recepcji w niczym nie poinformowane. a najgorsze jest to ze zostajesz sama sobie bo lekarze nie dają NUMEROW do siebie. jak cos się dzieje albo czegoś nie wiesz to na wizytę i kasa. ja bylam po szpitalu po poronieniu zagrażającym i chcialam jak najszybszy termin to mimo tęgi ze powiedzialam jaka sytuacja to zaproponowali mi termin za dwa tyg. teraz prowadze ciążę u lekarza do którego mogę dzwonić i każdej porze dnia i nocy i nigdy mnie nie zawiidla.ostatnio nawet w niedziele mnie przyjela. teraz czuje się w miarę bezpieczna a nie wciąż zostawiana na lodzie.

ale się rozpisalam.... :)

ile jesteś po transferze ? a Ty jakie masz odczucia ?


lilka ja szlam krotkim protokolem z antagonista, doktorka Sob nawet lubie, robil mi HSG, punkcje i transfer... To prawda ze malo mowny ale jakos mi to wyjatkowo nie przeszkadza. Uwazam ze najgorszy jest Klosinski ale ja juz nie wspominam tamtej sytuacji, wlasnie slyszalam ze dr Stefanowicz fajna babka i podobno niedlugo ma wrocic i chyba sie do niej przeniose... A co do babeczek w recepcji to mam o nich fajne zdanie, nie lubie tylko jednej, zawsze mi duzo pomagaja. Ja jestem 3dpt blastki 3AA (po crio) ale nie mam jakis dobrych przeczuc... Psychicznie i fizycznie szykuje sie juz na nastepna stymulacje:)
 
Lolitka - witaj ponownie :-). Jak zwykle ostro do boju ruszasz :)... podziwiam Cię za to.

Lilia - nie ma sprawy, jak będziesz gdzieś w okolicach Kłodzkach to do mnie niedaleko :tak: Daj znać to będę miała świeżego pączusia jak wpadniesz ;-)
 
maaagdzik- jestem po jednym programie z KD, teraz czekam na nową dawczynię. Jeśli masz pytania, pisz śmiało :-), powodzenia!

Kinga- doskonale Cię rozumiem, bezczynność po transferze źle na myśli wpływa. Działaj, ale delikatnie:-)

Lolitka-powodzenia!

A wszystkim stymulującym się- pięknych wyników :-)
 
reklama
Bziumelka


to super ze jesteś zadowolona z kliniki oby to się nie zmienilo :)
z dr K tez mialam do czynienia na jednej wizycie nie powiem trochę się ceni ....
może dlatego ze szlas krótkim to slabo się stymulowalas ?
ja szlam dlugim... bralam yasminelle gonapeptyl gonal fostimon merional dhea Eliot dostinex itd

nie mam pojęcia czym się różnią protokoly.

dlaczego nie masz nadziei na powodzenie ? ja tez tak pidchodzilam ... ale ciągle z maluchami rozmawialam :) ze muszą ze mną zostać i podzialalo tyle ze w 6 tyg zostali jeden

a tak na poważnie to juz od 3 dnia po transferze bolal mnie brzuch jak na miesiaczke ciągle latalam siku :) i jeden dzień czulam się jak by mnie choroba rozbierala a na drugi dzień jak ręką odjal to byli dziwne bardzo. a najbardziej zaczelo mnie zastanawiać ze przed terminem miesiączki przestaly bolec piersi a bolaly caly czas od momentu wzięcia pierwszej tab anty... po kilku dniach znów zaczely bolec i tak jest do dziś. brzuch podobnie jak na @ tez pobolewa do dziś...

a Ty widzisz jakieś zmiany ? zobaczysz będzie dobrze trzy mam kciuki i mowie Ci PAN doktor ma dobra rękę do transferów Pozdrawiam
 
Do góry