reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
mmm... - ja też miałabym chęć więcej zjeść, ale uważam z tym co jem po transferze zwłaszcza, więc tylko na 2 sobie pozwoliłam. Stosuję się do zaleceń odnośnie diety od lekarza - ma byś wysokobiałkowa, zero pikantnych i wzdymających rzeczy, dużo wody no i wiadomo zdrowe rzeczy.
 
mmm.... duzo masz tych pecherzykow i estradiol tez ladny dziwne ze jeszcze zwiekszyli dawke - pij duzo wody zeby hiperki nie bylo... tez mialam ten cetrotide i tez wlasnie mialam takie zaczerwienienia i swedzenie ale potem znikalo

lenkabar - super wiadomosci po wizycie, nie ma torbieli mozesz dzialac. A dawka gonalu sie nie przejmuj - jak bedzie trzeba to pozniej zwieksza... owocnej stymulacji

majka - no pieknie jajeczka rosna - trzymam kciuki za owocne jajkobranie:)

maaagdzik witaj na naszym forum i trzymam kciuki zeby tym razem sie udalo

Kinga1 wy macie odpoczywac a ty takie pysznosci pieczesz;-) A moze to juz zachcianki ciazowe:-D Piekne paczusie az chetnie na kawke bym wpadla:)
 
reklama
Zuzia2011 - no i prawie odpoczywam, bo ciasto wrzuciłam do automatu, tylko trzeba było wykroić zlepić i upiec. Ale to chwilunia. Jak całkiem nie siedzę to nie myślę. Nic ciężkiego nie robię, bo nawet emek mi nie pozwala i chodzi robić zakupy, wiesza pranie, sprząta jak trzeba itp.
 
Do góry