reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Zula_5 chodzi o to, że u mnie nikt nue wie że podchodzimy do in vitro i jeśli nie ochrzcze dziecka to da to wszystkim do myślenia. Zastanawism się czy jest w ogóle możliwość dostania dostania rozgrzeszenia ? Czy może w ogóle sie nue przyznać pytam jakie jest wasze zdanie. Bo ja uważam że jeśli jeśli Bóg nie nie chciał by żeby rodziły sie dzieci z in vitro to nie pozwolił by nikomu stworzyć takich możliwości. Taki jest moje zdanie. Cyrjanka z tego co czytałam to tak właśnie mi się wydawało że to moje Amh jest wysokie ale lek nuc z tym nie zrobił powiedział tylko że musimy robić usg od samego samego początku żeby mnie nie przestymuliwac. Eh już sama nie wiem ci myslec.
 
sabaw bardzo mi przykro , masz mrozaczki?
zula dzieki . Tak prowadzi mnie dr D i jestem bardzo zadowolona tym bardziej ,ze wczesnieej bylam u Jerzak i mam porownanie. On zlecil nam naprawde mase badan nawet nie jestem w stanie spamietac nazw , troche mnie to kosztowalo ale bylo warto. teraz mam straszny dylemat bo zaraz po pozytywnej becie powinnam byc doszczepiona a kobieta ktora to robi w wawie po prostu sobie wyjechala na urlop i wylaczyla tel. dlatego lekarz kazal mi samej zdecydowac czy chce wlew jutro czy czekac na szczepionke do wtorku. jak wiesz roznica w cenie to 5 tys i juz sama nie wiem co robic? kurcze nie chce pozniej zalowac ze czegos nie zrobilam ale to dosc znaczna roznica. dr d powiedzial ze moge czekac do wtorku ... i co ja mam teraz zrobic?
 
Sabaw przykro mi, trzymaj się dzielnie! masz dalszy plan działania?
Lilia jak dzielna dziewczynka oby do 3 razy sztuka &&&
Dorotav &&& cały czas trzymam!!!
Jogo za Was też z całych sił powodzenia na wlewach:tak:
Olusia życzę dużo zdrówka, antykami się nie zamartwiaj ;-)

witam nowe Dziewczyny :-)


Molla
co tam u Was???
Esiek moja kuzynka miała puste jajo płodowe i też musiała się zgłosić do szpitala była w 7tc dostała najpierw tab na oczyszczenie ale to była masakra normalnie się wykrwawiała potem oczywiście się okazało że nie oczyściła się i i tak zrobili zabieg więc nie wiem co jest lepsze zrobić zabieg w znieczuleniu i odczekać te 3 miesiące czy tak się nacierpieć psychicznie i fizycznie i krwawić tak długo nie zwlekaj idź do szpitala niech oni zdecydują co powinnaś zrobić niech Ci pomogą to jest straszne że siedzisz teraz w domu i czekasz strasznie Ci współczuję! a jeszcze w ramach pocieszenia to ta moja kuzynka zaszła zaraz w ciążę nie czekała 3 miesięcy (mała wpadka)i ma już zdrowego synka:tak:
 
Dziewczyny a powiedzcie mi bo acard i aspiryn cardio to to samo jest? ale z tego co czytam na forum nikt nie bierze aspiryny tylko wszyscy biora acard... moze on jest lepszy od tego co ja biore?
 
zula_5 - Twoj immunolog nie powinien był "w ciemno" znaczy się na podstawie wywiadu wypisywać Ci sulfasalzyny, najlepszym i najdokładniejszym badaniem w przypadku jelit jest kolonoskopia z pobraniem wycinka. Ja mialam 2 pod narkoza i jedna bez, polecam te pod narkoza jak juz.

Mnie ciekawi kwestia immunologiczna jesli chodzi o zajscie w ciaze - sama choruje na schorzenia o podlozu autoimmunologicznym, moja mama rowniez z tymze inna choroba, a jakie badania jesli chodzi o immunologie sie robi przed in vitro? Bo ja mialam anty TPO i anty TGO - chyba tak to sie pisze i nic wiecej, ale wyszly ok. Sa jeszcze jakies inne decydujace o ewentualnym powodzeniu?

majka201 - bardzo kontrowersyjny temat z chrztem choć dla mnie prosty - jesli zechce ochrzcic dziecko z in vitro to tak zrobie i napewno nie bede sie z tego spowiadac ksiedzu, on wcale nie musi wiedziec. Jesli jednak by sie dowiedzial i mial cos przeciwko to a) ide gdzie indziej, b) nie chrzcze. Dla mnie ta cala nagonka koscielna jest chora! Nie maja powazniejszych problemow? bo zdaje sie, ze pedofilia w kosciele jest gorsza niz upragnione, wyczekane i wymodlone dziecko z in vitro. Moj maz jest bardzo ciety jesli chodzi o ten temat... ojjj on by powiedzial ksiedzu co mysli :sorry2:
 
Zula_5 chodzi o to, że u mnie nikt nue wie że podchodzimy do in vitro i jeśli nie ochrzcze dziecka to da to wszystkim do myślenia. Zastanawism się czy jest w ogóle możliwość dostania dostania rozgrzeszenia ? Czy może w ogóle sie nue przyznać pytam jakie jest wasze zdanie. Bo ja uważam że jeśli jeśli Bóg nie nie chciał by żeby rodziły sie dzieci z in vitro to nie pozwolił by nikomu stworzyć takich możliwości. Taki jest moje zdanie. Cyrjanka z tego co czytałam to tak właśnie mi się wydawało że to moje Amh jest wysokie ale lek nuc z tym nie zrobił powiedział tylko że musimy robić usg od samego samego początku żeby mnie nie przestymuliwac. Eh już sama nie wiem ci myslec.

ja nic nie mówiłam dla księdza, normalnie syna ochrzciłam bo uważam tak jak ty ;) żeby gdyby Bóg nie chciał dzieci z in vitro to by nie pozwolił na wynalezienie takich technik. Kościół u mnie spadł na bardzo daleki plan po tym wszystkim .... ksiądz nie musi wiedzieć,że moje dzieci są z in vitro bo dla mnie ważne jest, że one SĄ, nie ważne jaką metodą poczęte.Ludzie których problem nie dotyczy nie zrozumieją tego nigdy ! Drugie dziecko zamierzam tak samo ochrzcić :tak:
 
nie mam juz mrozakow, miałam 6 mrożaków, 3 nie przetrwały rozmrażania, 1 mi podali a 2 nie rozwineły sie dalej aby można było je zamrozic ponownie
Mam czekac na list z kliniki za pare tyg mam spotkanie z lekarzem i wtedy dowiem sie co dalej. Tak maja tutaj w uk
 
reklama
Dziewczyny a powiedzcie mi bo acard i aspiryn cardio to to samo jest? ale z tego co czytam na forum nikt nie bierze aspiryny tylko wszyscy biora acard... moze on jest lepszy od tego co ja biore?

to i to kwas acetylosalicylowy wiec to to samo, acard chyba bardziej popularny i ma mniejsza dawke kwasu 75mg, a aspirin 100mg, ja zadnego nie moge zazywac bo rozwala mi zoladek:( wiec mam zastrzyki na rozrzedzenie krwi, dzialaja tak samo.
 
Do góry