reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
DorotaMie dziękujemy bardzo, czyli znasz już płeć swoich maluszków, szczęściara z Ciebie od razu parka, suuuuuper :) rzadko bywasz na forum, ale muszę Ci się pochwalić ( bo nie wiem czy doczytałaś) że ja też doczekałam się swoich 2 kresek i wysokiej bety, do trzech razy sztuka :)
 
Kochane moje bo wy będziecie wiedzieć lepiej,napisałam do swojej gin. o niepowodzeniu i zapytałam czy teraz po @ mam przyjechać na wizytę czy odczekać jakiś dłuższy czas aby zacząć znów stymulacje,teraz mi odp.ale nie chce jej też zawracać głowy w święta bo napisała że mogę zacząć brać leki od początku @ ale tej co teraz dostanę czy dopiero od nastepnej:errr::errr: napisała że we wtorek będzie od 11 ale jeśli nic się nie zmieni po lekach to okres powinnam dostać 26-27.
 
Uważam, że dopiero najwcześniej od następnego cyklu powinnaś zacząć stymulacje. Właściwie to zaleca się odczekać 3 cykle żeby organizm mógł się zregenerować.
 
Dorotka
magda chodzi o całą nową stymulację, czy kolejne podejście do crio? Nie masz mrozaczków?
 
Ostatnia edycja:
Spokojnych, radosnych i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia chwili odpoczynku w rodzinnym gronie oraz dziewczyny tego jednego najważniejszego życzę Wam i sobie aby przyszle święta były w wiekszym gronie :) A przyszlym i obecnym mamusiom dużo zdrowka i spokoju :****

Wybaczcie za spóźnione życzenia ale debiutowalam w tym roku z wigilia i poprostu się źle zorganizowalam ;)
 
Kochane moje bo wy będziecie wiedzieć lepiej,napisałam do swojej gin. o niepowodzeniu i zapytałam czy teraz po @ mam przyjechać na wizytę czy odczekać jakiś dłuższy czas aby zacząć znów stymulacje,teraz mi odp.ale nie chce jej też zawracać głowy w święta bo napisała że mogę zacząć brać leki od początku @ ale tej co teraz dostanę czy dopiero od nastepnej:errr::errr: napisała że we wtorek będzie od 11 ale jeśli nic się nie zmieni po lekach to okres powinnam dostać 26-27.[/QUOTE

Madzia napisz prosze czy bedzie crio ?
 
DorotaMie dziękujemy bardzo, czyli znasz już płeć swoich maluszków, szczęściara z Ciebie od razu parka, suuuuuper :) rzadko bywasz na forum, ale muszę Ci się pochwalić ( bo nie wiem czy doczytałaś) że ja też doczekałam się swoich 2 kresek i wysokiej bety, do trzech razy sztuka :)

Wspaniale! Bardzo się cieszę!!!! No to teraz życzę leniwej, spokojnej ciąży :-) Kciuki w ruch!

@najki Trzymam kciuki bardzo bardzo :-)
 
reklama
Do góry