reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jeraa86 bardzo mi przykro że musisz czekać do kwietnia :hmm:najgorsze jest to że tu się człowiek nastawia a tu musisz nadal czekać ale bądź cierpliwa kochana. MagdaM33 a ty juz po 3 dpt robiłaś wyniki? mi nic nie kazali robić no ale jak beta 2 tzn.chyba że udało sie:wink:

ja mam w klinice wykupioną opcję nadzór nad implantacją i mam konsultację telefoniczną i właśnie lekarz dzwonił i powiedział że hcg nic nie przesądza, ale najbardziej interesują nas prg i estradiol i zwiększył mi dawkę luteiny. kolejna weryfikacja w sobotę czyli 5dpt
 
reklama
najki ja miałam w pn transfer także dzis już albo dopiero 3 dpt :tak: to w takim razie idę też zrobić sobie kawkę ☺ za pierwszym razem nic nie piłam dopiero w którymś tam miesiącu ciąży zaczęłam a syn zdrowy jak ta lala się urodził ☺ ja też tam takie "coś" odczuwam bardziej takie ciągnięcia,piersi też mnie pobolewaja tak jak na @ ale za 1 razem też mnie wszystko pobolewalo także na razie nie panikuje i troszkę "na luzie" podchodzę choć przez tego "kropka" na niczym nie mogę się skupić bo ciągle o nim myślę :-) :) tak myślę że przy 3 dniowym zarodeczku zrobiłam w 9dpt sikańca to może teraz spróbuję 7dpt wkoncu starszy jest o 2 dni

24magda09 to Ty też miałaś ET 14.12?? doczytałam teraz że tak. jaki miałaś zarodek podany? u mnie meblują się dwie blastki. lekarz powiedział że dzisiejszy wynik hcg nie przesądza o niczym i że spokojnie czekamy. a jak ty się czujesz?
 
MagdaM33 miałaś pick up i transfer świeżych zarodków? :)
24magda09 tak miałam transfer mrozaczka :tak:5cio dniowa blastka
 
jeera kurdę to ja się zamotałam...
szłaś na cyklu naturalnym? owulka była? seksik też...to a nóż widelec test wyjdzie pozytywny? czy coś pomieszałam...?
Wiesz dlatego ze szczepionka czekam az @ przyjdzie :) arsenal sikaczow tez kupilam wiec mam nadzieje ze ktorys wyprobuje :)
 
No więc ten wynik bety może być pozostałością po zastrzyku na pęknięcie.
Aczkolwiek zaciskam mocno kciuki, żeby beta była pozytywna i wysoka jak na bliźniaki przystało! :)
 
reklama
jeraa to będziesz próbować sikańca obyś ujrzała tam dwie tłusciutkie krechy☺ najki to myślę że 24 mogła byś śmiało zrobić betę chyba że nie jesteś takim narwancem jak ja i zrobisz po swietach tak MagdaM miałam 14.12 transfer 5 dniowego mrozaczka bo pierwszego zabrałam dwa lata temu i teraz walczę o drugiego.
 
Do góry