reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ale naskrobałyście dzisiaj :szok:
to lubię :-p

Najki, ła, a Ty już jutro :))) kciuczki;**
dzięki Monia :* mam już lekkiego stresa..

Zostało już nam ostatnie podejśćie z rządówki i na tym raczej skończymy naszą drogę o brzuch.
Myślę, że za kilka miesięcy definitywnie dziewczynki się z Wami pożegnam, bo temat już mnie nie będzie dotyczył...
Tola kibicuję i mocno trzymam za Ciebie kciuki :tak:

Witajcie Dziewczynki. Ale tu się dzieje.
Ja jutro mam punkcję. Doktor naliczył podczas ostatniej wizyty 9 pęcherzyków. Piąty raz, a stres ten sam. Ech....
Trzymamy kciuki!!!

Dziewczyny wizytę mam na 16:30. Dziś jest 24 dpt. Skoro tydzień temu pecherzyk był 5,6 mm to mam dziś szansę na serduszko ? Mąż specjalnie wziął wolne i jakoś mam stresa. Tydzień temu beta była 4576 .
Czekamy z niecierpliwością na wieści!!!:))))

Witam :) ja juz po wizycie :p a wiec jutro do 14 lekarz ma dzwonic zeby zrobic zastrzyk brevactid na pekniecie pecherzyka (bo jeszvze dzialamy naturalnie) i jeszcze 21 grudnia znow kontrola na naturalnym cyklu i czekamy na @ :) jak by nie przyszla to mam zrobic test ciazowy, ale z racji tego ze moge liczyc na @ i pewnie do 1.1.16 sie pojawi wiec 3/4 stycznia zaczynamy stymulacje!! :) Tak ze nowy rok zacznie sue dobrze *&&&&&&
jeera no weź, proszę Cię! czemu zakładasz, że się nie uda??? z tarota Ci to wyszło czy u cyganki byłaś?:-p;-)
trochę wiary kobieto:) kciuki!

Hess superancko! kciuki, kciuki i jeszcze raz kciuki!:))))

pozostałe dzisiejsze dziewczyny CZEKAMY NA WIEŚCI! :)

Dostałam telefon z kliniki - transfer odwołany, niestety zarodki sie nie dzielą tak jak powinny i nie ma blastocysty :-( czekają jeszcze do jutra, ale są małe szanse na to, że sie uda :-( dziewczyny co to może byc? Genetykę nam robili i wyszło ok. Jestem załamana...
:(
strasznie mi przykro. Niestety nie umiem pomóc. Napisz może na priv do kate_p7 Co prawda nie jest lekarzem, ale ma ogromną wiedzę i może wpadnie na jakiś pomysł... Musisz się tylko uzbroić w cierpliwość, kate jest świeżo upieczoną mamą i standardowo nie ma zbyt wiele czasu.
Ściskam Cię.
 
reklama
Najki to jest raczej autosugestia no bo lepiej sie milo zaskoczyc niz rozczarowac:) wiesz jak jest :) ale testy ciazowe na amazonie juz zamowilam :) No bo gdzie ja zesty znajde 1.1 :p
 
Dopisane i zaktualizowane:)

GRUDZIEŃ:
14: Nikaaa - wizyta i cudownie bijące serduszko:)!
14: 24magda09 - transfer:)!
14: annemarie - kontrola stymulacji
14: jeera86 - wizyta kontrolna
14: Edenlayn - USG
14: Hess - pick up

15: najki - criotransfer
15: yplocka1 - pick up, zaciskamy kciuki!
15: aniolkowa.mama - transfer blastki
16: Emenems - wizyta u lekarza rodzinnego
16: Hess - konsultacja embriologiczna. Trzymamy mocno kciuki za zarodeczki!
18: Edenlayn - wizyta kontrolna
21: Monika1988 - dwie tłuste krechy!:)
21: silvia84 - testowanie! &&&
21:
jeera86 - wizyta kontrolna na cyklu naturalnym
21: Nikaaa - wizyta serduszkowa!:)
22: pkati - wizyta kontrolna po pozytywnej becie
22: zanetaanna - USG :))))))
24: moniusia - konsultacja w Invimedzie
30: kachna84 - wizyta kontrolna
30: Emenems - położna-akupunktura :)

annemarie - stymulacja-punkcja-transfer-ciąża!!!

STYCZEŃ:
05:
martka83 - wizyta u ginekologa/androloga
12: Edenlayn- wizyta kontrolna u położnej
13: Emenems - rozpakowanko! szybko, bezboleśnie, siłami natury ;)))))
21: Edenlayn - termin w klinice i ustalanie terminu i planu porodu
jeera86 - ewentualny początek stymulacji


pkati anika ma rację. Leż i wypoczywaj ile wlezie
Emi ja się może powtórzę, ale....kurdę! Ty zaraz rodzisz:D zaczęłam przygodę z forum, chwilę przed twoim pick upem...9 miechów prawie zleciało:szok:
 
Ostatnia edycja:
Kachna84,anika11 dostałam zwolnienie na tydz ,pozniej mam urlop w Niemczech nie daja odrazu zwolnienia na czas ciazy chyba ze ciaza zagrożona. Oczywiscie ze bym chciała isc na zwolnienie zobaczymy co sie da zrobic..dziewczyny wzielam po jednej o godz 9,14, i teraz a na noc o 22 chche wziac dwie lekarka kazała 4 tylko dziennie ale wezme jedna wiecej ... Ten wynik mnie przeraził ;( a nie powinnam jeszcze wiecej brac?? Przy takim niskim moze brac 3x2 ?
 
Pkati a nie mozesz od rodzinnego lekarza wziac chorobowego?? U mnie nigdy problemu nie robil i czy to bylo przy hsg (mialam niestey pracowac a nie chcialam zwolnienia z kliniki). Nie wiem jaka masz prace ale ja jak bym wiedziala ze w ciazy jestem to ide od razu po zwolnienie bo niestety sama musze duzo dźwigać i do tego praca jest stresujaca.
 
Jeera86 ja chce isc na zwolnienie moja szefowa mi pow ze ma mi lekarz wypisać ze nie moge wykonywac mojego zawodu w ciazy.. Ah to nie problem teraz skupiam
Sie na tym by podskoczył prg napewno nie mozna przedawkować progesteronu ? Bo ja sobie zwieksze ta dawkę 4 dziennie mam nadzieje ze cos
Zaczęły dzialac te tabletki
 
reklama
Screenshot_2015-12-14-18-06-12.jpg
PKATI DLA Ciebie :)
 

Załączniki

  • Screenshot_2015-12-14-18-06-12.jpg
    Screenshot_2015-12-14-18-06-12.jpg
    37,6 KB · Wyświetleń: 88
Do góry