reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
<<<że bez plemników można zapłodnić komórkę jajową>>>>
Ale dla osób które dopiero zaczynaj swoja drogę z Invitro i ICSI informacja ze
<<<<ICSI jest dla tych co nie maja plemnikow >>>>
jest wprowadzająca w błąd.
Najpierw pomyśl potem napisz!!!:ta

sie nie klocic.... wlasnie ICSI jest miedzy innymi dla tych co nie maja plemnikow w spermie.... pobrac mozna przy biopsji i normalnie sie ICSI przeprowadza- tak jak moich ostatnich 5 razow


Mira20
- masz dopiero 36 lat to nie jest wiek który dyskwalifikuje cie, po za tym skoro jakaś klinika zakwalifikowali cie do ICSI to znaczy ze albo cie naciągnęli albo nie maja pojęcia co robią, albo nie jest aż tak źle jak ci sie wydaje, a jeśli jest aż tak tragiczne jak mówisz i mąż ma tak tragiczne wyniki i do tego wada genetyczna to może warto zastanowić się nad nasieniem dawcy

mysle ze klinika ma jednak pojecie: tak jak innych 100% klinik ktore przy kilku plemnikach albo ich brak robia ICSI... innego wyjscie nie ma. wlasnie po to ICSI i IMSI jest stworzone - dla tych bardzo slabych albo malo liczebnych plemnikow...

ponadto, liczba pleminkow na nic nie wplywa... wady genetyczne powoduja poronienia oraz moga sie zatrzymywac w rozwoju... ale ogolnie to nic wiecej.....

nie trzeba od razu tak krzyczec i osadzac tylko poczytac dokladnie...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
lolitka200 to sa jedne z moich wypowiedzi
-
mira20 - powtórzę ci to jeszcze - raz ICSI jest dla tych którzy maja przynajmniej 1 żywy plemnik a nie dla tych którzy nie maja ich wcale!!! i nie ważne czy jest w spermie czy jest pobrany przy użyciu biopsji!!!
#Wiec nie wprowadzaj ludzi w błąd takimi stwierdzeniami ze ICSI jest opcja dla tych którzy nie maja plemników!!!!:no:
mira20 - jesli chdzi i klinike w gdansku to akurat tam pracuja specjalisci najwyszej klasy ( wiem bo pochodze z Ustki i kilka lat temu mialam tam IUI z nasieniem dawcy i do dzis za kazdym razem kiedy jestem w polscce to wlasnie tam robie wszelkie badania) i skoro oni na podstawie badan które zrobiono tobie i mężowi zadecydowali ze ICSI to najlepsze rozwiazanie dla was i przy użyciu tej techniki macie szanse na dzidzie to tak chyba jest.
Po za tym ty sama napisałaś ze:
>>> mój ma bardzo bardzo złe, zastanawiam się czasami, czy przez to nasze dzidzie się nie rozwijają>>>>
wiec z dlatego napisałam ja i Asiiek ze gdyby było tak źle to by was nie zakwalifikowali do ICSI.
I jeszcze jedno ICSI jest dla tych którzy maja przynajmniej 1 żywy plemnik, a stwierdzenie ze jest dla tych którzy nie maja wcale jest nieprawdziwe!!!!
Witam ci serdecznie i nie rozumiem o co do mnie pijesz poczytaj od początku moje wypowiedzi i cala konwersacje z mira20 a potem komentuj, zarówno na temat kliniki jak i ISCI. Pozdrawiam i powodzenia w starankach;-)
No i nie trzeba od razu tak krzyczec i osadzac tylko poczytac dokladnie..
 
Ostatnia edycja:
Hej witam wszystkie
Jutro rano mam punkcję, wyszło, że nie ma już co dłużej czekać i czas działać:-)
Trzymajcie kciuki za moje ładne komórki;-)

Powodzenia wszystkim starającym i miłego piątku :happy:
 
gkvip2505- dziewczyno jaka Ty jesteś nerwowa, mira napisała,że jeżeli nie ma plemników, wówczas robią biopsję jądra, oczywiście nie dodała słowa " w nasieniu" po plemnikach , ale przecież średnio inteligenty człowiek czytając posty zrozumiał o co chodzi, a jeżeli nie to dalej w poście napisała
"nie mieć ani jednego plemnika w spermie- nie znaczy nie produkować ich wcale. to, że nie przechodzą przez nasieniowody, nie znaczy, że ich nie ma. Nawet, jeśli w spermie nie ma żywych to też szukają innych za pomocą biopsji jądra" i na tym wyjaśniła całą sytuację, a Ty powinnaś zakończyć temat.
 
reklama
lulin to też trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wyjeżdżam teraz na dwa tygodnie ale będę trzymała za was kciuki i jak wrócę mają tu być same cieżarówki:):):)buziaki:)
 
Do góry