reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

meg
jestem zadowolona z kliniki, z lekarza tez coc po ostatniej porazce mialam mieszane czucia poszlam do niego i juz cos tam mialam mowic... a on mi powiedzial ze nie jest z tego zadowolony ze sie nieudalo... ze teraz trzeba jeszcze inaczej podejsc do tego crio i w ogole tak mnie podbudowal ze stwierdzilam zenie jest zly inny by bewnie nic nie powiedzial... a dotego teraz podkoniec lipca musze zaplacic za kolejny rok mrozenia a on mi powiedzial ze narazie za nic nie bede placic wiec jak by mu zalezalo na kasie to by powiedzial ze trzeba... wiec nie mam do niego nic poprostu mialam pecha :((((a ty jestes zadowolona??? kiedy podchodzisz jeszcze raz ???

asiiek
trzymam kciukasy :)))
 
reklama
Asiiek gratuluję wyniku! Jak się czujesz? Boli cię nadal głowa? I oczywiście życzę powidzenia w piątek:-)

Dziewczyny, czy któraś z was ma PCO i mogłaby mi napisać jak przebiegała stymulacja? Szukam informacji czy mnie dobrze stymulują i chciałam porównać procedury...
 
reklama
Witajcie Koleżanki! Już dawno się nie odzywałam, ale nie chciałam już na tym forum pytać o rzeczy ciążowe, bo przecież tutaj Koleżanki mają inne problemy, lecz z całą pewnością niedługo dołączą do nas na: https://www.babyboom.pl/forum/ciaza-porod-polog-f14/ciezaroweczki-po-vitro-51358/index43.html !!!
Czekam na Was z niecierpliwością i trzymam kciuki mocno mocno mocno!!!
Mada72 co kochana u Ciebie jak się czujesz? Ciebie już zapraszam na forum https://www.babyboom.pl/forum/ciaza-porod-polog-f14/ciezaroweczki-po-vitro-51358/index43.html tam sobie popiszemy? oki?
Buziaki dla Wszystkich!!!
 
Do góry