reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Annemarie niech Wasz Aniolek nad Wami czuwa. Smutne to co sie stalo. Iskierka mala walczyla. Jestes dzielna i twarda kobieta. Tule mocno
 
reklama
Annemarie jesteś bardzo mądrą kobietą i silną. Wiem jak boli rozczarowanie i jak się do tego wraca. Ja mialam może pamietasz ciąże pozamaciczną. Mineło juz ponad pół roku, a praktycznie nie ma dnia żebym o tym nie pomyślała.. bo to wszystko jest trudne i boli, ale trzeba nam walczyć dalej i wierzyć w nasz cud :**

Anika fajnie :)) jak to swój swojego pozna ;)) :**
 
Ostatnia edycja:
anne, do takiej osoby jak Ty gwiazdeczka na pewno wróci!

Tosia, kciuki, aby się pozapładniało! Ja miałam relanium i mega mi pomogło. Myślałam tylko pozytywnie, a jak przez chwilę jakieś myśli nachodziły to od razu i tak jakoś tak błogo :p :)

Ja też nauczycielka (1-3), ale narazie tylko z wykształcenia :))


Zrobiłam kolejny test, bo miałam 3 to już myślę - wykorzystam ;) Pojechałam, wróciłam po godzinie i są dwie kreski... No nic jutro betka... do 10-tej powinnam dać znać...
 
Ostatnia edycja:
Tosiu - ja nie miałam relanium, chociaż pytałam o to. :-)

Moniusia - trzymam kciuki za jutrzejszy dzień :-)

Annemarie - tak bardzo mi przykro, nawet nie wiem co Ci powiedzieć :-( walcz kochana, wszystko będzie dobrze.

Aniko - tobie chyba jeszcze nie gratulowalam takich wyników. 3 blastki to fajna ekipa ;-)

A ja mam taki zapiernicz w pracy, że już mi uszami wychodzi. Najlepsze że jeszcze nic nikomu nie mówiłam. :-)
 
moniusia Ty to masz z tymi testami :rofl2: kciuki żeby beta już pokazała co trzeba!;)

NOWY miesiąc NOWE nadzieje i (miejmy nadzieję) same sukcesy! :tak:

WRZESIEŃ:
01: stacy - kontrola i kolejne słuchanie serduszka :)
01: Jessie - wizyta kontrolna i słuchanie serduszka
01: emenems - połówkowe :)
01: fruitofhope - usg i badania
01: moniusia_ - 10dpt - beta hCG kciuki za wzrost!
01: agulla84 - beta hCG

02: inga po - wizyta kontrolna (początek stymulacji)
02: sytkatynka - spotkanie z maluszkiem - połówkowe :)
02: Hess - konsultacja
04: najki - criotransfer
04: Bety72 - podglądanie jajec
04: fruitofhope - podglądanie jajec
06-07: fruitofhope - pick up
08: sykatynka - wizyta kontrolna
14-15: Bety 72 - pick up
15: stacy - wizyta kontrolna i usg
17: kate_p - USG spotkanie z maluszkiem :)
21: Edenlayn - badanie prenatalne
21: emenems - kontrola żelaza ;)

IngaPo - konsultacja w Bocianie
Tola32 - criotransfer

PAŹDZIERNIK:

14:
Hess - konsultacja w nowej klinice
20:
Edenlayn - wizyta u położnej

Dajcie znać jeśli kogoś pominęłam ;)
 
Ostatnia edycja:
Tosia32 z decyzja nasza o adopcji tez zwlekalismy, mimo ze wczesniej przed slubem zakladalismy ze nasze dzieciatko moze byc ze serduszka a nie z brzucha. Ja duzo szybiej bylam na tak. Maz zwlekal. Tak naprawde po tych 2 ciazach biochemicznych, ponad 3 latach staran ponownych i wizytach u lekarzy. Maz wkoncu zdecydowal ze to ten czas. Walczyc pewnie jeszcze bedziemy o maluszka. Nie ma co naciskac. Trzeba to wszystko przemyslec i odp czy bedzie sie umialo pokachac malucha. Kobietkom to jakos latwiej przychodzi. Czasu trzeba mezowi. Za jakis czas wrocicie do rozmowy. A moze juz nie bedzie trzeba bo urodzisz.
 
Moniusia- wierz w kropeczka i w to ,ze bedzie dobrze,u mnie byly tez bladziochy 2 chyba 6-7 dni po transferze...wiec moze moze.moze,moze...:-):-):-) Testy powinno sie odczytywac do 5 minut po zrobieniu,ale przymkniemy dzisiaj ;-);-);-)i bedziemy tak robic ,ze nikt nic nie wie:-)
 
reklama
Do góry