reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

AnneMarie no zwala co tu duzo mowic - nic fajnego ale jak pisałas na pocAtku jest jasność jest dezycja jest działanie, nie tskie na jakie ty i ja i dziewczyny liczyły no ale ... Dokaldnie, nie ma nie udanych ivf tylko mało walki...trzymam kciuki za szybkie oczyszczenie !
 
reklama
monisia to witaj w klubie, no prosze troche nas tu jest "wypoczywajacych w wakacje" ;-) (własnie próbuje wyprodukowanć jakies logizne i składne powitanie na jutro i cieżko mi idzie ) Monis mam nadzieje że wszystko na najlepszej drodze!:-D

Relanium by sie przydało, może chocciaz zazyję sama coś ziołowego.. myslicie że można??

Jakas infekcja mi sie przypałetala - mysle ze to niedoleczona po tej Luteinie. chyba wsadze jakas globulke ???

Tola - bardzo mądre postepowanie, wszystko po kolei. Mysle że jest wszytsko tak jak ma być. TRezba czasu i sie okaze co bedzie..
 
Ostatnia edycja:
anne, wierzę, wierzę. Tylko sobie pomyślę, że być może to ostatni wieczór nadziei, ale w sumie niepewność najgorsza.. a w ivf nadzieja, wiara, ale i wątpienie na porządku dziennym, więc trzeba być tu silnym co by nie było, prawda ;)? A co do testu to wiem, wiem tylko zawsze zostawiałam na nast. dzień grzebałam w koszu "jak debil" -cyt. emi :p i nigdy nie było drugiej krechy, a tu dwie dwa razy.. jak mam trochę nadziei to się trzymam, cóż nam pozostało :) Ty bądź proszę silna teraz!

Tosia,
dziękuję , ooo powitanie :) powiedz im: witajcie, znów do wakacji razem co wy na to? hahaa :) ciekawe co by odp :p Co do tabletek to nie wiem.. nie wiem czy niektóre ziołowe nie wywołują jakiś skurczy, a to jest zbytnio niepożądane.
 
Powitanie super :) dzieciom by sie na pewno spodobało, ale nie wiem co z rodzicami ;-)

To może lepiej nie ryzykować bużki dobrej nocki dla wszystkich
 
Dzień dobry dziewczyny :*

Anemarie przykro mi bardzo.... Trzymaj się kochana życzę Ci dużo siły i wytrwałości

Moniusia czekam z niecierpliwością na dobre wieści !!!!! :tak::tak:

Agulla kciuki zaciskam :)

Dzisiaj się będzie działo :D
 
Witam kochane moje,

zycze Wam wszystkim dzisiaj duzo szczescia:-)

Moniusia- co druga wygrzebuje tutaj testy ze smietnika. Ja jestem tego najlepszym przykladem,wiec wszystko w porzadku z Toba :tak: A testy tak po prostu sobie pozytywne nie wychodza,wiec cos jest na rzeczy:-)tak mysle przynajmniej.Sciskam kolana .
 
moniusia Ty to masz z tymi testami :rofl2: kciuki żeby beta już pokazała co trzeba!;)

NOWY miesiąc NOWE nadzieje i (miejmy nadzieję) same sukcesy! :tak:

WRZESIEŃ:
01: stacy - kontrola i kolejne słuchanie serduszka :)
01: Jessie - wizyta kontrolna i słuchanie serduszka
01: emenems - połówkowe :)
01: fruitofhope - usg i badania
01: moniusia_ - 10dpt - beta hCG kciuki za wzrost!
01: agulla84 - beta hCG

02: inga po - wizyta kontrolna (początek stymulacji)
02: sytkatynka - spotkanie z maluszkiem - połówkowe :)
02: Hess - konsultacja
04: najki - criotransfer
08: sykatynka - wizyta kontrolna
17: kate_p - USG spotkanie z maluszkiem :)
21: Edenlayn - badanie prenatalne
21: emenems - kontrola żelaza ;)

IngaPo - konsultacja w Bocianie
Tola32 - criotransfer

PAŹDZIERNIK:

20:
Edenlayn - wizyta u położnej

Dajcie znać jeśli kogoś pominęłam ;)

Zapisz mnie proszę na pt 4.09.2015 podglądanie jajec i 14-15.09 prawdopodobnie punkcja.
Agula, moniusia kciuki za betę.
stacy, Jessie, emenems, fruitofhop za Was też &&&&&

Dla mnie też dzisiaj wielki dzień bo Anielka pierwszy dzień w przedszkolu :-)
 
Ostatnia edycja:
Tosia ja w tym roku mam tylko klasę pierwszą SP :) żadnych podyplomówek.....co roku była jakaś podyplomówa i klasy 3-6...teraz mam prawie wakacje ;)

Monia, Agulla kciuuuuki!!!!

moniusia twojej bety jestem prawie pewna :D

dziś 8dpt.....mogę wziąć relanium?
niestety mam kolejny dowód,że się nie udało....od dziś brudzę wkładkę :( rozwaliło mnie to strasznie.....a jeszcze muszę stawić czoła wariatkom (nauczycielkom), które już wiedzą, że jestem w ciąży i mam im powiedzieć bo one chcą już pić :crazy:
 
Trzymam kciuki za Was dziewczynki i tez czekam na pozytywne wiesci :) Zycze rowniez super wynikow na badaniach i mocnych serduszek :) Anne a tak mocno trzymalam za Ciebie kciuki ze az kostki bolaly :( Myslalam ze bedziemy juz Tu w Niemczech razem im wymiotowac w toaletach :( Ale ciesze sie ze sie nie zalamalas i juz walczysz o dalsze baby, tak trzymaj i moje mysli sa z Toba :)
Moniusia i ja zaliczam sie do grona wariatek :p i czytalam pierwszy test po kilku godz.. i efekt drugiej bladej kreski sa pod serduszkami :-D
 
reklama
Do góry