reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
a ja kiedyś czytałam, że NK może być wysokie, gdy stany zapalne zębów są, czy zatok i fałszować wyniki. Lekarze typu ginekolodzy twierdzą , że steryd tylko w ostateczności, bo sami nie wiedzą na co działa :-D Ale wiedzą jak jest niebezpieczny. Jak ja bym chciała brać steryd :-) byłabym znowu piękna, moja skóra reaguje tylko na to...Poza tym każdy lekarz - immunolog ma swój pomysł na leczenie NK, bo jak na razie nie ma wytycznych co do leczenia.... Ja ogólnie słyszałam, ze aby mówić o problemach z imuno to trzeba zrobić dwa badania w różnych odstępach czasu i wtedy jest ono w marę wiarygodne. Jednak jest to nowy i trudny temat, więc powodzenia dziewczynki:-)
 
Intralipid jest juz stosowany od jakiegoś czasu i sporo o nim czytałam, że daje dobre rezultaty... A ty inka z jakiego miasta jesteś? Ciekawa jestem kto ci je zlecił bo jak ja szukałam kogoś w wawie kto by się znał na nk to nie mogłam znaleźć nikogo
 
Kate odzywa sie specjalistka od nk ;) otoz annemarie z tego co mi wiadomo najlepiej jak ich % jest nizszy niz 13. Ja najpierw bralam na nie pabidexamethason czy jakos tak ale nie zadzialal, dopiero 20 mg encortonu dalo rade. Trwalo to okolo 3 miesiecy, pozniej musialam tez brac w ciazy bo nk troszke podskoczyly, w przeciwnym razie bylo ryzyko poronienia.
 
Kasik a do kiedy bralas w ciąży? To prawda że nk mogą mieć wpływ tylko do 15 tc?
A jaki miałaś poziom wyjsciowy?
 
Sykatynka nie pamietam jaki mialam poziom wyjsciowy, jak nie zapomne to jutro sprawdze. Wiem, ze byly w normie i myslalam, ze sa ok. Bralam chyba do polowkowych ale tez juz dokladnie nie pamietam, poszukam w notatkach.
 
Kurczę, zaczęłam się martwić bo mi jerzak chce już odstawić steryd, a i tak biorę już tylko 4 mg metypredu... Może mogłabym i zbadać poziom teraz ale czy to będzie miarodajne?
 
reklama
jeju, jeju co tu się dzieje od wczoraj:eek:
ale już wszystko nadrabiam...i zdaję relację co u mnie:) Wczoraj wizyta 1DS i doszedł Menopur w dawce 150 jednostek. Dr powiedziała, że badania książkowe, AMH powyżej 3 więc taka dawka wystarczy..no i wczoraj poszedł 1 zastrzyk. Czy któraś z Was miała inne dawki?
Sykatynko :) 17.07 zapisz mnie proszę na kolejną kontrolę i pick up (jak wszystko pójdzie zgodnie z planem) 20 lub 22 lipca.
Jejusiu boję się...ale nie mogę się doczekać!!!:rofl2::-p

Pytanko mam...co oznacza "NK" i te całe wlewy...? ja to zielona jestem w temacie..
Witam "nową" koleżankę;-)i miłego dnia życzę wszystkim!
 
Do góry