reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hahahaah sykatynka Ty babo !!! Wiedziałam ze stary ma kochane :D hahahaha moj maz wypisz wymaluj
Ma obie ręce wytatuowane od dłoni do łokci i mecze go ze musi prawacreke pociągnąć do barku i ma mało czasu bo mi sie podoba wydziarany facet z niemowlakiem na reku hahaah obiecał ze na jesien skonczy reke :)
No i jak mowisz ... Boze jaki dres to był :D dobrze ze jak mowisz moj tez jak wino - teraz i dba o fryzurę o ubiór i wogole zalezy mu zeby fajnie wyglądać jak patrze na stare foty to se mysle " i musiała byc milosc " hahaha i czasami mowie mu " ty stary a ry taki nie za bardzo ładny byłeś kiedys " hahaahah

I tak jak mowisz potrafi byc straszny choleryk ale ma dobre serce i potrafi sie przytulać godzinami jak ma dzien a oczyeiscie na drugi dzien mowi " nic takiego nie miało miejsca chyba mnir z kims pomyliłaś:D"
 
reklama
Konflikt serologiczny wystepuje gdy mama ma Rh - ,a tata Rh + i tylko w kolejnych ciazach, bo pierwsza jest zawsze bezpieczna :)
Ja mam wlasnie Rh- i po stracie pierwszej i drugiej ciazy dostalam ANTY D zeby kolejne ciaze tez byly bezpieczne :tak:

Przy okazji sie pochwale z moje dziecie ma 2.53 cm (9t6d) i wszystko jest ok :-)
Ps. czy kazda z was robi prenatalne ? Ja sie nie zgodzilam :confused2: ale za dwa tyg mam przyjsc na wizyte i sprawdzimy przeziernosc i kosc nosowa :)
 
Ostatnia edycja:
tumblr_mr1s5hU57C1re71vio1_1280.jpg


Mój ostatnio zrobił sobie ten tatuaż :) tylko na wewnętrznej stronie przedramienia :)
No i ja też byłam zapisana na kolejny, ale ciąża "pokrzyżowała" mi plany :)
Ale mam już projekt kolejnego, też na przedramieniu :D
 
żaden rodzic nie przygotuje się na chore dziecko. to moja teoria, ale poszłam na prenatalne, bo zaczęłam się martwić, czytać dr Google i coś we mnie pękło. Od samego początku negatywnie reagowałam na prenatalne, ale cieszę się, że jestem po, bo dziecko zdrowe jak ryba! :)
Lilu, gratuluje 2.53 cm szczęścia:-) rośnijcie zdrowo!
 
Super !!! Podobają mi sie takie :)
Moj to ma mitologie na jednej ręce neptuna ( motyw gdański) i date urodzinowa córy i miejsce na nasze a drugs to ares ( Rzym. Mars czyli jego patron bo Marcin pochodzi od Marsa) i musi cos pociągnąć dalej.
Ja tak smo jak ty ciaza pokrzyżowała / mam całe udo z tyu prawe powyżej kolana i na łopatce z prawej ale mam problem ... Bo sa zupełnie inne inne kolory ... Ja lubie kolorówe. Ale teraz nie wiem jak to połączyć hahaah chce zrobic wzor od łopatki do uda i powiem xi ze sporego artysty trzeba zeby zrobic motyw co to zjednoczy ... Coz, mam cała ciąże :D przeszukam krańce internetow :D

A ty co w planach ????
 
Lilu - ja też gratuluję :) dobrze, że wszystko ok :)
Ja się nadal zastanawiam nad prenatalnymi... muszę pogadać z mężulem.... niby faktycznie można siedzieć i się martwić całą ciążę, ja mam 34 lata (chociaż zarodek jeszcze z okresu, kiedy miałam 33 ;) ), więc w wieku pewnie wysokie prawdopodobieństwo wad, ale z drugiej strony podobno dzięki takim badaniom można ew. wykryć jakieś wady, które można zoperować czy leczyć od razu po urodzeniu albo nawet w czasie ciąży... Nie wiem, mam jeszcze trochę czasu na myślenie, na razie niech będzie wszystko dobrze...
 
Ja mam na nadgarstku, na wewnętrznej stronie górnej części ręki (jak się ta część nazywa?), na plecach i na stopie.
Teraz chcę na przedramieniu, po wewnętrznej stronie taką oldschoolową kotwicę, też kolorową...
Ja mam każdy tatuaż trochę z innej bajki, ale nie przeszkadza mi to... w sumie pierwszy zrobiłam jak miałam 18 lat, ostatni w zeszłym roku, a gusta i moda się trochę zmieniają ;)
 
też mi się podobają tatuaże. Mój T kiedyś miał sobie zrobić na boku, był zapisany, zapłacona zaliczka, ale mama go jednak namówiła, żeby zrezygnował - jeszcze nie byliśmy razem. Ja sama mam dwa, ale małe, delikatne...

cały czas namawiam męża na 'rękaw' ahhhh... :-D - wiecie, że nie jesteśmy normalne? :p ale czego się spodziewać, "syntetyczne dzieci", to i tatuaże lubią.. :-D
 
reklama
fuuuj nie lubię tatuaży.. ani kolczyków w różnych dziwnych miejscach. Mimo że kolczyk miałam sama :-p ale już mnie to nie kręci. Niestety otaczają mnie w większości z tatoo:-( mój M tez ma i zabroniłam mu robić następne, jak brodę chce zapuścić to mu powiedziałam że ja tez się zapuszczę:-p Jedyne co mi zostało z młodzieńczego buntu to faceci na motorku w fajnych motocyklowych ubrankach, fajne ciuchy i szybkie samochody:-p Gdyby jeszcze prowadzenie auta mi szło dobrze to sama bym na wyścigach startowala:-p
 
Do góry