reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja tez to mam a ze brzuch juz mam to sir martwię "co js tym wszystkim ludziom powiem i jsk js to zrzucę " drbil ... Sykatynka nasze maluchy maja sir dobrze!!!!
 
Cześć dziewczyny! Mam pytanie, właśnie dowiedziałam od lekarza prowadzącego ze do transferu został tylko 1 zarodek klasy 8c.Co to znaczy?
 
szila zarodek składający się z 8 blastomerów klasy C. W 3 dobie jest 6-8 blastomerów, z czego najlepiej rokuje klasa A, B natomiast C tak średnio. Jednak klasa zarodka może podskoczyć i jutro będzie morulą klasy B;-)
 
sykatynka, Emenems...baby głowy do góry! Macie już tak wiele...jesteście na etapie, na którym nie jedna z nas chciałaby być...Ja na pewno:-( Marzę o tym, żeby już patrzeć na rosnący brzuch, żeby pieprznąć w pracy L4 i w końcu o siebie zadbać, żeby zacząć myśleć o przemeblowaniu w pokoju, pierwszy zakupach czy ciążowych ogrodniczkach! Aż w końcu o uśmiechniętym, pulchniutkim bobasku i jego "mydlanym" zapachu..o uśmiechu i dumie mojego męża, ehh.
Zatem proszę odgonić czarne myśli i pozytywnie patrzeć przed siebie! :)
 
Najki kochana wiem i absolutnie nie narzekam, ale raz się już tym cieszyłam i szybko straciłam, więc teraz zanim pomyślę o przemeblowaniu czy ciazowych ciuchach to jeszcze trochę czasu minie.... Ogólnie wierzę i mam nadzieję, czasem tylko dopadaja mnie czarne myśli, jak dzisiaj....
 
Najki my na prawde wiemy co czujesz i to nie tsk ze nie doceniamy trgo cudu wręcz cały czas nie dociera!! I sie strasznie sramy zeby ta bajka trwała nieprzerwanie juz ....
 
Sykatynka - będzie dobrze :) odganiaj te czarne myśli.

Emenems - szybko zgubisz zbędne kg. Ćwiczyłaś , zdrowo się odżywiasz to łatwo Ci pójdzie. Moja koleżanka chuda, całe życie na diecie, po ciąży w 3 miesiące wróciła do poprzedniego stanu, teraz druga ciąża i tez się martwi , że tyje, a nadal chuda. A nigdy nie ćwiczy.
Moja bratowa przytyła 20kg,teraz urodziła, zobaczymy czy schudnie. No ale była szczupła, więc nie ma ogólnie tragedii.
U mnie będzie tragedia, będę wyglądać jak kaszalot.
 
reklama
Emilia jasne ze jedziemy na festwal:-) notabene mój to ze wzgledu na sluchane kapele i klimat przenislby sie do Norwegii;) Hess ja tez mam to ustrojstwo colii bralam przed iui dwie serie lekow i nic nie che sie odczepic, problem z coli jest tylko jak sie dostanie do mozgu z tego co czytalam ale to ekstremalne przypadki nie jestem ekspertem:-) a poza tym mamuski wiecej pogody ducha :-D
 
Do góry