reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Skoro była mowa o rocznicach, to dzisiaj z moim T. świętujemy pierwszą rocznicę ślubu :) Wyszło skromnie :) róża, soczki jednodniowe i cała torba słodyczy :) Dom kupiliśmy w rocznice naszych zaręczyn (chyba trzecia rocznica.. dosyć szybko klękał i prosił mnie o rękę ;D po 9-ciu miesiącach "chodzenia" :) ) - a pierwszy samochód był miesiąc po zaręczynach - jako 'coś wspólnego';-) stare BMW z 91 roku.. kochałam to auto.. pamiętam, że ledwo udało nam się wtedy uzbierać te 3 tysiące, teraz z uśmiechem wspominam te czasy. Było ciężko i pod górkę, ale skoro udało nam się wtedy razem to przetrwać to nic nas nie złamie :)
Ah.. mam dzisiaj tak dobry humor, mimo, że nie ruszam się z łóżka. Przeanalizowałam ten rok jako małżeństwo, udało nam się spełnić marzenia i przed nami jeszcze więcej szczęścia i miłości:-) chciałabym się dzisiaj dzielić tym szczęściem ze wszystkimi, dlatego dziewczyny - wysyłam Wam fluidy, za wysoką betę, za udany staż w firmie, za udane transfery, wyleczenie i sukcesy i łzy radości..
 
reklama
OlaSzy macie piekny bilans rocznicowy! Zycze duzo, duzo zdrowia, szczescia i milosci. I oby zycie doswiadczalo Was samymi dobrociami:)
Ja dzisiaj male poranne zakupki przed tlumami:)
I piecze mnie twarz po wczorajszym dniu na slonku:) a byl filtr 30!
 
Bety ja na 14.20:) czyli się miniemy! Ja lubie w czwartki się umawiac, bo dr wtedy jest pozniej i zarywam wtedy tylko końcówkę pracy:)
 
Dziewczyny pamiętacie czy podczas wizyty kwalifikacyjnej miałyście badanie gin. tzn USG? Czy wystarczyło tylko przynieść wyniki badań i historię choroby?
 
Witajcie, na razie jedna wielka duuuupa.
Beta poniżej 1,2
Estradiol ponad 4100
Progesteron - ponad 202

Łudze się, że może za wcześnie ta beta, bo o 7 rano dziś a transfer był we wtorek po 16.
 
reklama
Do góry