reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Uuuuuuu :) grubo :) mi sie udało chociaz hajtnac przed 30:D

Hess -a ile u mnie po transferze 48 godzinnego embrionu powinno nastąpić zagnieżdżenie ?
 
2-3 dniowe zarodki

1dpt... embrion się dzieli
2dpt... embrion staje się blastocystą
3dpt... blastocysta wychodzi z otoczki
4dpt... blastocysta zaczyna wczepiać się w ściany endometrium
5dpt... proces implantacji się rozpoczyna, blastocysta zaczyna "zakopywać " się w endometrium
6dpt... proces implantacji jest kontynuowany i zarodek wnika głębiej w endometrium
7dpt...zarodek jest zaimplantowany smile
8dpt...zaczyna być produkowane HCG
 
Sham - ciezko powiedziec.
Zaczne technicznie:
-brzuch jeszcze wydety
-waga taka sama
-rozne bulgotania
-miesiaczkowe pobolewania

A tak ogolnie to moge powiedziec ze wręcz super spoko tylko na sile sie pilnuje by nie meczyc sie i to mnie meczy :p
 
Sham - nie biore, tylko Lutinusa 3x1 bo tutaj nie ma czegos jak no spa a nie mam żadnej , maz bedzie w pl w weekend to kupi :D
 
reklama
Witajcie kochane ja w końcu doczekałam się na france przyszła z pomocą ale jest ☺w maju chcę się wybrać do dr i zobaczymy może w czerwcu podejde do crio ale jeszcze muszę z nim zagadać o zadrapaniu ☺miłej niedzieli ja lecę znowu do pracy☺
 
Do góry