reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

konwalia ... cały czas o Tobie myślę... może Twoje wcześniejsze przejścia mają wpływ na to, że endo jeszcze nie jest gotowe na kolejne
obciążenia. Może taki szalony urlop jest sposobem na przyszłe sukcesy? wiadomo, że w tej całej zabawie psychika ma też ogromny wpływ na
to co się dzieje z naszym organizmem... oczywiście decyzja należy do Ciebie i ja Cię mocno WSPIERAM!

vane76 - WIELKIE KCIUKI ZA SUKCES!!!
laura i matylda - ZA WAS TEŻ!!!
 
reklama
moze powiedziec ze jestem jakas szalona ale POTRZEBUJE KUPIC CLEXANE.....

czytam dzis duzo o tej mojej tarczycy i trza z clexane obowiazkowo uderzyc w tym podejsciu....
jak ktos ma na sprzedaz - dajcie znac na privie
 
Kama35 - Dzięki. Jutro rano na pobranie krwi a potem... wracam do pracy po tygodniowym L4. Dosyć leniuchowania. Odezwę się jak będę miała wyniki.
 
Właśnie rozmawiałam z mamą na skypie. Rano jej siostra stawiała jej karty i wyszło jej dziecko w kratach, a po tem moja mama mi po stawiła karty i wyszło mi szczęście za mną (sądzę że to był transfer) , szczęście i zmartwienia prze de mną, a i wyszło mi też dziecko:), może to jakiś znak. Może coś z tego bedzie:). Mamie jeszcze nie mówiłam że miałam transfer żeby sie nie napalali w domu, na ściemniałam że ma być za 2-3 tyg.
 
reklama
Hejka! No to dziewczyny mocno trzymam kciukaski za transferki :-)
Mnie w sobote niespodziewanie nawiedziła @..miałam tez w sob wizyte..Rozpoczynamy od nowa długi protokół..od 2 dc biore yasminelle, kolejna wizyta 10.06 ....no to ruszamy :-) przewidywany termin punkcji 02.07 :-):-):-) Boze zeby juz wszystko było dobrze..plisssssssssss
 
Do góry