reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Lolitka,
mi tez dziewczynka sie marzy ale chciałabym bliźniaki tak sobie za kare zafundować, że tak późno sie wzięłam za dziecko;-)coprawda mam chory kręgosłup więc ciężko pewnie by było ale mówią ze właśnie w ciąży może się krępelek ułożyć odpowiednio i nie boleć.

cisza jakaś tak wogóle , reszta pewnie Małysza ogląda:-)

Małysz ma sreberko, stary pokazał jeszcze co potrafi:)

lece się walentynlować, buziaczki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej Laseczki

Byłam dzisiaj na hcg i progesteron ale wynik odbiorę w poniedziałek bo jak byłoby coś nie tak, to nie chciałam się dołować na weekend. Ten sam zestaw idę zrobić w poniedziałek, zobaczymy jakie przyrosty betki. Małpa wczoraj zanikła, ale dzisiaj już wróciła.
 
Ewelinka nie rozumiem Twojej sygnaturki, jaki drugi transfer??Ty lepiej czekaj na wyniki bety a nie pisz tu takie bzdety!!

Lolitka wczoraj tak sobie siedze i myslałam o Tobie a tu tak mnie zaczął brzuch boleć, piersi mało mi nie wybuchły iiiiii rano wstaje a tu @. też dostałam wcześniej. normalnie mam, tak normalnie to 20-21 ale w zeszłym mc dostałam 18ego, więc myslałam że teraz też dostane 18-20 a tu patzr 14ego. mysle że to ze względu na stresa wcześniej się pojawiła bo ja mam zawsze punktualnie. hmmm
obie małpujemy :angry:
 
Dorotka

no to malpujemy...

a wiesz, poszukalam troche to o co wczesniej mnie pytalas jelsi chodzi o jakosc Twojego zarodka 5bl..... no i wyczytalam ze to nie jest jakosc zarodka....to po prostu skrot od tego ze mialas blastke transferowana, 5 dniowa i tyle. 5 oznacza ilosc dni, bl skrot od blastki
 
Dorocica wyjaśniłam już w poprzednich postach, że dopóki nie otrzymam wyników badań i nie zobaczymy pęcherzyka na usg to nie zmieniam sygnaturki, nie chcę się cieszyć zbyt wcześnie, aby później nie płakać bardziej. Jak usłyszę od gina że wszystko ok, to dopiero wtedy zmienię sygnature.
 
wejdz w ustawienia, i pozniej 'edytuj sygnature'....a tam juz sama zobaczysz...wklejasz linka, albo z palca piszesz w zaleznosci co chcesz zrobic
 
reklama
Do góry