reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

tylko ja do tego szpitala mam dwie godziny drogi!
lolitka czy jakbym jednak byla w ciazy to to hiper i cale sciaganie wody moze zaszkodzic ciazy? bo tylko o to sie martwie teraz.
wode pilam codziennie, tylko mniej jak mi przeszlo
 
reklama
Cześć dziewczynki

Widzę że troche wczoraj na "rozrabiałyście" :-) Kahaaa jak się dzisiaj czujesz, słoneczko? Jak twój brzunio i co z oddychaniem? Trzymam mocno kciuki za ciebie i twoje fasoleczki. Będzie dobrze:)
 
Kachaaa......... strasznie mocno trzymam kciuki za Ciebie.
U mnie żadnych dobrych wiadomości. Gin skierował mnie na laparoskopię, elektrokauteryzację jajników. Dalsza stymulacja nie dałaby niczego. Potrzebne jest wypalenie części pęcherzyków na jajnikach. Dopiero po laparoskopii mogę zacząć stymulację. Strasznie się boję bo niewiem co mnie jeszcze czeka. I znowu muszę czekać. Mam zabieg ok za 2 tygodnie.
Pozdrawiam Was wszystkie. Niezbyt często piszę ale zawsze czytam wasze historie. Trzymajcie się!!!!!!!!
 
HALLO:-)

mammcały czas małego dołeczka:-( pogoda....brak dziecka....:-(

Kahaa co u Cjebie, jak się czujesz?? ja wogóle nie miałam pojęcia o takich komplikacjach, hiper...hmmm nie dobrze że jesteś sama

Ewelinka jak Ty się czujesz??

Baśka a co to ta elektrokauteryzacja jajników?

Lolitka niedługo zaczynasz, zazdorszcze ci:-) denerwujesz się?? jak @ czujesz że się zbliża??
 
to niedlugo to sie ciagnie...juz chce teraz:)
nic nie czuje ze sie zbliza - nigdy nie czuje. planowo ma przyjsc we wtorek wiec czekam

ten dolek Tobie juz chyba z tydzien nie przechodzi....:-( o dziecku nie mysl - juz wkrotce i do Ciebie przyjdzie:-)
 
ja zawsze wiem ze jest coraz blizej @, bolą mnie piersi i jestem strasznie nerwowa. w sumie to może mój dołek też troszke przed @ bp ja się jej spodziewam 18-20.
a co do wcześniejszego tematu chandry to ja np dzisiaj wpadłam w szał sprzatania, okna, zmiana firanek....na tip top, narobiłam się jak głupia a na koniec napompowałam 10 baloników serduszek (walentynkowo) i jest mi lepiej:-) napewno jestem zmęczona ale i humorek mi się poprawił. tak więc to tez może byc jakiś pomysł na zły dzień;-)

Lolitka jak nie myśleć o dziecku, powiedz prosze
 
reklama
a ja wlasnie dostalam @ wiec od poniedzialku zaczne stymulke....czego ta malpa przylazla dzisiaj juz, do diabla jasnego. niby mozna stymulke zaczac od 3 dc ale tak naprawde agoniste sie juz powinno wziasc od 1dc a ja oczywiscie nie wezme, bo weekend i nie ma zadnego lekarza coby mnie mogl obaczyc

Dorotka
skad sie ten stres bierze u Ciebie, oczywiscie oprocz pragnienia dzidzi?
z tym niemysleniem to trudne bardzo, na mnie jedyna rzecz jaka dziala to po prostu byc zajetym. druga rzecz jaka mi pomaga to miec jasne cel z data jesli chodzi o ivf. tak dlugo jak wiem jasno w mojej glowie kiedy zacznie sie procedura - to mi daje poczucie kontroli (mimo ze to tylko w mojej glowie mama taka kontrole). i jak wiem kiedy i co i jak, wtedy spokoj mnie wewnetrzny ogarnia. wiec na mnie po prostu dziala jasnosc
 
Do góry